Турнир: Контролни мачове - България Стадион: "Евима", Банско Зрители: 489

Ето как се разви двубоят

79′

Играта доста се накъса в последните минути. Жълт картон и за Наско Цеков.

68′

68-ата минута бе белязана от сблъсъци между играчите на двата отбора. Грубото поведение на футболистите доведе до директни червени картони за Саломони и Шопов, но предвид приятелския характер на срещата, те бяха заменени от резервни футболисти.

64′

ГОООООООООЛ! 3:0! АЛЕСАНДРО НИКОЛОВ! Иван Тасев за пореден път напредна по дясното крило и центрира остро по земя, защитата на Берое не успя да изчисти добре, а Алесандро Николов дебнеше около точката на дузпата и вкара топката в мрежата.

50′

Пет минути след почивката Иван Тасев бе изведен отдясно. Крилото напредна и нанесе точен удар, но вратарят на Берое се справи.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Снимка 672527

Източник: startphoto.bg

45+1′

ПОЧИВКА!

40′

Наско Цеков се появи в игра на мястото на Тобиас Хайнц.

32′

КАЕТАНО! Четвърт час преди почивката Берое имаше отличен шанс да намали изоставането си. "Червените" загубиха топката в наказателното си поле, а Уерик Каетано остана очи в очи с Евтимов, но ударът му мина покрай десния страничен стълб.

Снимка 672528

26′

ХАЙНЦ! В 26-ата минута Тобиас Хайнц напредна с топката в полето на Берое, стигна до зоната около дъгата и нанесе коварен изстрел, но Артур Мота спаси с акробатичен плонж.

17′

ГОООЛ ЗА ЦСКА! 2:0! ХАЙНЦ! ЦСКА удвои аванаса си в 17-ата минута, а този път Линдсет върна жеста на Хайнц и той влезе в ролята на асистент. Джонатан центрира топката в наказателното поле, а Тобиас стреля по прекрасен начин от воле и опъна мрежата на Берое за втори път.

Снимка 672534

13′

ГОЛ! 1:0! ЛИНДСЕТ! "Армейците" успяха да открият резултата в 13-та минута на мача. Тобиас Хайнц даде великолепен извеждащ пас към своя сънародник Линдсет, а норвежецът хладнокръвно преодоля стража на старозагорци за 1:0.

Снимка 672531

7′

В седмата минута ЦСКА достигна до първото си по-сериозно положение за гол. Тибо Вион нанесе удар от границата на наказателното поле, но топката премина покрай гредата.

Снимка 672517

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

25. Димитър Евтимов 1. Артур Мота
15. Тибо Вион 2. Ойер Сарие
13. Браян Кордоба (капитан) 91. Лучано Скуандроне
4. Християн Петров 4. Франко Минго
3. Сейни Санянг 6. Жорди Говеа (капитан)