Нападателят на ЦСКА Годуин Коялипу започна като титуляр за националния отбор на ЦАР при загубата с 0:5 като гост на Мароко в квалификациите за Купата на Африканските нации.

Домакините направо разказаха играта на ЦАР и преди почивката вече водеха с четири гола. Азедин Унахи се разписа два пъти и направи една асистенция. Абдесамад Езалзули завърши с едно попадение и едно голово подаване. Ашраф Хакими също беше точен през първата част.

Крайният резултат беше оформен от Софиан Рахими, който вкара от дузпа в 71-вата минута.

Годиун Коялипу игра предимно по лявото крило. На почивката 24-годишният футболист на ЦСКА беше заменен от Трезор Торопите.

ЦАР заема трето място в Група "В" от квалификациите за Купата на Африканските нации с три точки от три изиграни мача.