Новият треньор на ЦСКА Александър Томаш ще заведе тима на едноседмичен лагер в Банско в опит да запознае възпитаниците си максимално бързо със своите изисквания.
"Армейците" заминават за курортното градче в понеделник по обяд, като ще тренират на терените на "Евима", където проведоха и лятната си подготовка под ръководството на Томислав Стипич. Интересно е, че тогава Томаш навършва 46 години.
Желанието на наставника е ЦСКА да изиграе и една контрола за край на лагера в Банско. Фактът, че първенствата във Втора и Трета лига няма да прекъсват по време на паузата за националните отбори обаче затруднява това намерение.
Единствената опция пред "армейците" изглежда спаринг със селекцията на Латвия до 19 години, която също ще тренира в курорта през следващата седмица. От ЦСКА вече са влезли в контакт с балтийците, пише "Тема Спорт".

svetoslav-hristov-97Yr0eYi
на 31.08.2024 в 14:53:02 #24Томаш е наркоман с вид на квартален алкохолик. ЦСКА с него ще е един посредствен отбор. Треньорът трябва да е пример и авторитет. Не селски льольо,на който все някакви топки са му в устата и на гъ-за.
edin_chovek
на 31.08.2024 в 12:41:54 #23Да отидат да хапнат при дедо Пене и ше се върнат не некадърници , ми направо страшилища
На целото им мърдосване по терена , ся ше ги наградим с едно лагерче в Банско , заслужиха си го момчетата
Хайнц отсега проверява има ли казина в Банско да върти плодчета на машинките
bojurishte2006
на 31.08.2024 в 11:47:22 #22Тоз Ангел ....нема ли драсна са неква оптимистична статийка ....колко велики ще станат Св.нете
power
на 31.08.2024 в 10:35:41 #21Време е за гол календар ! Начело с томаш
123grishaganchevniskiqmuk
на 31.08.2024 в 09:47:27 #20Подготовката е ясна , 3 стека водка от норвежците , кока от Колумбиеца , 1 камион с бира и ше празнуват цела седмица , телефоните ще бъдат в Winbet с безплатни бонуси
XAN_lil
на 31.08.2024 в 08:40:39 #19Esox
на 31.08.2024 в 08:33:00 #18#19, Ей, няма нужда да се срамуваш че това е твоя и на анаДоли Алиев история...
XAN_lil
на 31.08.2024 в 08:19:12 #17Ако има виновни, далеч съм от мисълта, вимата да га търся само в играчи и треньори, тяхната е не повече от 20% .....основната е във Фичо и Пичо
gychopopov
на 31.08.2024 в 08:08:41 #16Томаш макар, че не е мАж, не е виновен! Не е виновен и Стипич, макар, че не е пич! Виновни са Фичо Градинаря и оня опулиния Орманджиев! Ако искате помашкото Цесека да се оправи - изгонете ги с камъни!
gychopopov
на 31.08.2024 в 08:07:59 #15Томаш макар, че не е мАж, не е виновен! Не е виновен и Стипич, макар, че не е пич! Виновни са Фичо Градинаря и оня опулиния Орманджиев! Ако искате помашкото Цесека да се оправи - изгонете ги с камъни!
XAN_lil
на 31.08.2024 в 08:02:27 #14Точно ....до 10 к Прекомерното му желание го кара да бърка и снощи збърка.... Да излезеш със същите от последните 5-6 мача....вместо да даде почивка на 3-4 поне от тях, да си прочистат главите, особено Кристиян, Кариасо и Хайнц....за Турицов, Санянг, Феатон и Шопов, няма и да говоря
gychopopov
на 31.08.2024 в 07:53:12 #13toni-tasev лично ще проверява кой има топки и кой е бе ------------------------------------------------------------------- Добро!
Lucho0046
на 31.08.2024 в 07:52:44 #12#10 На същото мнение съм !
Esox
на 31.08.2024 в 07:49:29 #11насЛади - насади
Esox
на 31.08.2024 в 07:44:39 #10Аз честно си мисля, че от голямо желание да е треньор на ЦСКА не прецени трезво ситуацията и се наслади на пачи яйца. Моментът е крайно неподходящ. Не е правил селекцията, прозорецът затваря, няма време за реакция, не е правил подготовка и т.н. В Спартак беше свършил всичко това и се виждаха резултатите. Мое мнение, че прекомерното желание ще му изяде главата, ама то има една приказка, че каквото сам си направиш никой не може да ти направи. Дано успее някак, но аз мисля че ще има някакви по-сериозни резултати от работата му след зимната подготовка...
abc-xyz
на 31.08.2024 в 07:33:41 #9Томаш дойде вчера при отбор със 7 загуби в последните 8 мача. При напълно обезверен отбор. При футболисти, които нямат идея какво правят на терена. И въпреки това вместо подкрепа, получава мъдрости, че бил за друго място. Айде да си дадете почивка поне до началото на пролетния полусезон и да оставите човека да свърши някаква работа на спокойствие!
XAN_lil
на 31.08.2024 в 07:31:03 #8Нямам претенции към треньора, имам претенции към състава и техните качества...Има 10-на читави момчета, но и толкова за гонене.. Има за освобождаване, за продаване ако стават...инак ще си играйкаме, ще сменяме треньори, ще се нервим и кой печели от всичко това.....само синозеленията
abc-xyz
на 31.08.2024 в 07:24:32 #7Българите сме царе на неградивната критика и плюенето като спорт. А феновете на ЦСКА сме от най-крайните българи, тия за които няма ни почивен ден, ни празник!
duneraaa
на 31.08.2024 в 07:22:58 #6Вчера показахме желание, игра на минимални моменти! Футбалерите верно са в голяма дупка, 5 загуби не е никак малко. Дано успее да ги дигне, много трудна задача има в момента, ако почне да реже до кокал ще му повярвам и аз, но нека не го погвама заради грешките на друг!
abc-xyz
на 31.08.2024 в 07:20:40 #5-tasev на 31.08.2024 в 10:14:03 #3 и моето мнение , но и кой съм аз Томаш не е треньор за ЦСКА ======== Да беше дал някакви аргументи защо? И второ, кой предлагаш?