ЦСКА записа изненадваща загуба с 2:3 от втородивизионния Струмска слава в днешната контрола между двата тима, играна на базата в Панчерево.

Проверката беше под въпрос заради силния снеговалеж през последните дни, но екипите на фирмата, която поддържа терена, продължиха с почистването му до самото начало на срещата и тя все пак се проведе по план.

Спарингът бе излъчен директно във "Фейсбук" страницата на "червените".

Снимка 347098

Тимът на Стамен Белчев допусна пълен обрат, въпреки че поведе в резултата още в 5-ата минута, когато Жан Бланко се разписа от дузпа, която бе отсъдена заради нарушение срещу Алберг. Преди почивката, гостите от Радомир успяха да се върнат в мача, след като Георги Каранейчев бе тотално изпуснат от защитата на ЦСКА и след като остана очи в очи в Китанов, не се замисли и изпрати топката в далечния ъгъл за 1:1.

През втората част, Струмска слава отбеляза още два бързи гола - в 52-ата и 54-ата минута, като и двете попадения бяха дело на Кристиян Тасев.

Десет минути по-късно, Алберг върна едно попадение и намали на 2:3, но ЦСКА така и не успя да достигне до изравняване на резултата до края на контролата.

В ЦСКА са недоволни от Роланд Алберг

Стамен Белчев недоволен от халф на ЦСКА

Вижте каква е причината

ТОПСПОРТ проследи срещата на живо:

90' КРАЙ НА МАЧА! Струмска слава победи ЦСКА с 3:2.

67' ГОЛ ЗА ЦСКА! Роланд Алберг върна едно попадение и намали резултата на 2:3.

64' Снегът, който прехвърча над София през цялата сутрин, се засилва, и темпото на игра значително поспадна през последните минути.

54' ГОЛ ЗА СТРУМСКА СЛАВА! Кристиян Тасев отново се разписа във вратата на Китанов и покачи на 3:1.

52' ГОЛ ЗА СТРУМСКА СЛАВА! Кристиян Тасев бе чудесно изведен от свой съотборник и с директен изстрел с глава изпрати топката в мрежата за 2:1.

45' Начало и на втората част!

45' Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при равен резултат - 1:1.

37' Мачът беше прекъснат за малко повече от две минути, тъй като на терена в Панчарево излезе да поиграе и едно куче. След като се разходи по "зеления" килим, то просто напусна.

Снимка 347099

35' ГОЛ ЗА СТРУМСКА СЛАВА! Георги Каранейчев бе тотално изпуснат от защитата на ЦСКА и след като остана очи в очи в Китанов, не се замисли и изпрати топката в далечния ъгъл за 1:1.

27' През последните 10 минути, ЦСКА се е настанил удобно в половината на съперника, но така и не успява да достигне до нещо по-опасно пред вратата на Струмска слава.

15' Струмска слава проведе хубава атака. Димитър Петков центрира, но Китанов улови без проблем.

11' Тиаго пробва да изведе свой съотборник, но пасът му бе разочароващ и не достигна до играч на ЦСКА.

5' ГОЛ ЗА ЦСКА! Бланко открива резултата в Панчарево! Футболистът на "червените" се разписа от дузпа.

4' Нарушение срещу Алберг, след което главният съдия посочи бялата точка.