Стефано Белтраме коментира победата с 1:0 над Витоша (Бистрица). Халфът на ЦСКА защити Али Соу, който изпусна дузпа в 25-ата минута.

"Труден мач, защото те се защитаваха добре. Ние имахме възможност да вкараме в края и сме щастливи от трите точки. Можехме да вкараме и по-рано. Витоша се справи добре в защита. За мен това беше трудното - да се справим с тяхната защита. Мисля, че сме добре. Работим за подобряване на формата ни, опитваме се да се върнем в най-добрата форма.

Милош Крушчич: Радвам се, че имаме футболисти като Евандро, нямам претенции към Соу

Крушчич: Радвам се, че имаме футболисти като Евандро, нямам претенции към Соу

"Проблемите при Али са психологически, защото дълго време не е вкарвал гол"

Трябва да спечелим мача с Ботев. Това е най-важното нещо. Искаме да вземем добър резултат там и ще направим най-доброто. Всички сме добре физически, имахме добро темпо през всичките 90 минути. Мисля, че сме близо до стоте процента.

Дузпите са лотария, никога не знаеш какво ще стане. Али Соу нямаше късмет в ситуацията", допълни италианският плеймейкър.

Евандро спаси ЦСКА от издънка срещу Витоша в края, Соу пропусна дузпа за "армейците"