Станислав Манолев сподели мнението си за победата на ЦСКА с 2:1 като гост на Пирин. Ето какво каза националът:

"Имахме късмет и сериозен разговор на почивката. Видяхте, че след паузата бяхме друг отбор. В Благоевград винаги се играе трудно. В редиците на съперника са момчета с характер, които трудно падат по гръб.

Трябва да се осъзнаем и да започнем да играем от самото начало така, както бяхме днес през втората част.

Аз винаги давам най-доброто от себе си, но футболът е колективен спорт. Може би е добре да седнем и да поговорим по-сериозно. Явно има причина за представянето ни, но това ще си остане вътре в кухнята".

Пирин загуби от ЦСКА с 1:2

Истинска драма в Благоевград! Младок и Каранга спасиха ЦСКА срещу Пирин с голове в последните минути