Треньорът на ЦСКА Стамен Белчев бе доволен от победата с 4:1 над Несебър в турнира за Купата.

"До втория гол не ни беше лесно, но след това по-добрият и класният отбор победи. По време на самия мач казах на играчите, че не може да играем само отляво. Получи се на моменти през второто полувреме. Не сме правили някакво разузнаване, така се случи.

Доволен съм от всички. Щом са футболисти на ЦСКА, трябва да са готови във всеки един момент. Имаше на моменти през второто полувреме отпускане. Притесняват ме и статичните положения.

ЦСКА победи с 4:1 Несебър за Купата на България

ЦСКА започна с разгромен успех за Купата на България (ВИДЕО)

"Червените" разбиха с 4:1 Несебър като гост

Кубемба е страхотен футболист и човек. Мисля, че добрите му дни в ЦСКА предстоят. Мисля, че Кубемба и Каранга са страхотни за ЦСКА. Щастлив съм, че имам такива нападатели. Доволен съм и от Барт, и Лое. При Раул се усеща липсата на игрова практика.

Имам нещо предвид за Десподов. Той може още повече, ще дойде времето, в което ще играе повече.

Първо трябва да се възстановим от дългия лагер. Има два дни до мача с Дунав. Не ме притеснява сгъстената програма. Имаме достатъчно футболисти. Дунав са неудобен отбор и може да ти направи беля винаги, ако не си мотивиран. Във всеки един мач футболистите на ЦСКА трябва да са готови и да се възползват от шанса, който им е даден", заяви Белчев.