Треньорът на ЦСКА - Стамен Белчев сподели мнението си за победата на тима му, записана при визитата на Пирин в Благоевград.

"Червените" стигнаха до успех с 2:1, въпреки че губеха в резултата 2 минути преди изтичането на редовното време.

Пирин загуби от ЦСКА с 1:2

Истинска драма в Благоевград! Младок и Каранга спасиха ЦСКА срещу Пирин с голове в последните минути

"Армейците" губеха до 88-ата минута

"Доволен съм от резултатите, но не и от играта. Грешките са повече, отколкото е нормално да се допускат.

Трябва да използваме по-ефективно фланговете. Бързахме и не можехме да изпълняваме задачите си коректно.

Смените ги направих, за да сме по-офанзивни и бързи по фланговете. Радвам се, че това даде ефект. Днес се възползвахме от някои свои шансове, но и пропуснахме няколко от статични положения.

Винаги е добре, когато влизаш в дерби с победа. Трябва сега малко почивка, за да се прочитят главите на състезателите. Ще сме готови за дербито", каза Белчев.