Треньорът на дубъла на ЦСКА Стамен Белчев - сподели мнението си след победата над Ботев Ихтиман като гост с 2:0. Той заяви, че момчетата му са направили крачка напред и са под зоркото око на треньора на първия тим Нестор Ел Маестро.

"Мисля, че с Ботев Ихтиман се получи един добър мач. И двата тима излязоха на терена с цел за победа. Според мен първите минути стояхме добре на терена и владеехме ситуацията, но след това те имаха добри минути, а ние се справихме. Доволен съм от второто полувреме и от показаното. Това е пътят и трябва да сме постоянни. Бих казал, че сме направили крачка напред и сме на правилния път.

Ел Маестро даде почивка в ЦСКА след интензивни натоварвания

Ето подробности

Добре се движим за момента. Втори сме в класирането, но изобщо нямаме поставена задача да гоним нещо. При нас целта е да издигнем момчетата и да ги подготвим за мъжкия футбол. Ако можем, ми се иска да качим някой от играчите в първия тим. Има момчета, които правят крачка напред. Мисля, че това трябва да го прецени Нестор Ел Маестро и неговите помощници. Те постоянно наблюдават момчетата и те имат думата", заяви Белчев пред "Мач Телеграф".