Ръководството на ЦСКА разпространи съобщение, в което се казва, че парите по казуса "Бенжелюн" ще бъдат платени.
Ето съобщението на "армейските" шефове без редакторска намеса:
"Във връзка с решението на КАС и ФИФА да блокира трансферите на ЦСКА Ви информираме за следното:
В последните 5 години армейският клуб водеше тежки битки във ФИФА и КАС с адвокатите на футболистите Сержиньо Рибейро, Гуидо Ди Вани, Нилсон Барош, Бернардо Тенгариня, Юнес Бенжелюн и агентите Мадам Ба и Хуан Руано. Повечето от Вас, обичащи клуба, дори не се сещат кои са тези лица, нали?
Да, но стойността на делата и предявените претенции за обезщетения е над 1 500 000 евро!
Интересен е фактът, че тези футболисти и агентите не зачетоха българското законодателство и не потърсиха в установения от закона срок дължимото от синдика на дружеството в несъстоятелност.
Друг интересен факт е, че доста идентични дела, заведени от други футболисти и агенти като Иван Боладо, Сивард Спрокел, Хуан Уриарте и т.н, ЦСКА справедливо и законно спечели съдебните битки именно в тези споменати футболни институции.
И забележете! Откакто се върна в активна роля и власт "управленецът" Борислав Бисеров Михайлов всички останали дела по същите казуси бяха загубени от ЦСКА. Нищо не казваме, никого не обвиняваме, само напомняме тази поредна "случайност", от която пак потърпевш е най-великият български клуб. Но ... нека е жив и здрав, без да забравя, че Господ гледа!
За финал, драги армейци, нека се запитаме: КОЙ директор с какви съображения и по каква футболна логика е подписвал и не е спазвал тези договори с произтичащите от тях подобни неустойки?
Кое спортно-техническо ръководство е позволило да се привличат подобни знайни и незнайни футболни виртуози, които без една изиграна минута за ЦСКА сега да търсят милиони?
Кой сега в цялата ситуация се е наредил на опашката, за да намаже дебело филията? Това не е въпрос в повишена трудност... Както се казва - знаем се...
Парите ще бъдат платени! И дано да са последните източени заради безхаберие и безотговорност финансови средства от клуба!"
С уважение: Христо Стоичков, Юлиян Инджов и Гриша Ганчев
plamen-karabelyov
на 01.02.2022 в 22:57:25 #47№80, АКО слезна на твойто ниво , аз мога да те нареча - безродник , безфамилник или както са известни тези хора К ----Е ! Но сега по същество,ако не си толкова зомбиран и малко мислеше щеше да проумееш, че за едни и същи казуси КАС постановява различно ! Така, че за тях Цска - София е спортен приемник, колкото Левски е спортен приемник на Реал Мадрид !
code
на 01.02.2022 в 22:54:35 #46Пламене, парите ще бъдат платени.Какво си се превъзбудил толкова? Мисли как ще платите на Насиру,козирка требе да се строи,че новия сектор се рушал,чувам.Натам насочи енергията си.
AARON
на 01.02.2022 в 22:42:53 #45Ммм или там както ти се зовеш, Смешко, чети ти ако можеш! И съда не е длъжен да цитира изцяло становещето на институциията/институциите на базата, на които се произнася. Нали не мислиш, че Върховния съд в Чозана е проверил в гугъл с какви цветове играе ЦСКА, на кой стадион и т.н. Просто с това си писание показа, че си в тези 99,99999999% нерграмотен получовечец дето се напъва да е на неговата ама няма никаква идея за какво става въпрос. Няма да се плашиш ЦСКА е по-жив от всякога и определено ще го има повече от леФски!!
plamen-karabelyov
на 01.02.2022 в 22:40:20 #44Добре, какво толкова реват " Оранжевите " : Нали само преди два месеца твърдяха,че са спечелили за две години 30 мил. лв от турнирите и трансфери ! А и нали щяха да продават Кайседо за 5мил. евро !
plamen-karabelyov
на 01.02.2022 в 22:30:46 #43Никой не му е виновен на Гр.Ганчев! Не може да си мислиш,че си най- големия хитрец и тарикат и излъжеш целия свят : Фалираме, отпадат всички дългове и започваме на чисто ! Зомбираме (А и купуваме) феновете ,купуваме медиите, честваме юбилей, броиме титли, въпреки че в учредителния протокол пише,че : Литекс си променя името на Цска-София и си премества седалището от Ловеч в София ! Пред Арбитражния съд твърдиме,че нямаме нищо общо с фалиралото Цска ! Е тука в България му минават номерата,( най-много някои недоволен да бъде натикан в някои багажник ) но в Европа е друго! Всъщност ако трябва да се сърди на някои, то е на тези които вкараха България в Европа !
kanchu
на 01.02.2022 в 22:27:35 #42Патрик, Габриел и Галчев са прототипи на Американеца, Французина и Бай Ганьо... Айде наздраве!
ROMANIST
на 01.02.2022 в 22:19:52 #417777.bg на 02.02.2022 в За мен остави Симеонова България ........ За теб един по дълбок кладенец да се Фърлиш вътре и да не излезнеш никога.
AARON
на 01.02.2022 в 22:08:46 #40От години не съм коментирал в този сайт заради ниското ниво най-вече на сините полуграмотни получовеци, които обаче се изказват по всякакви теми и зелените тролове, НО днес за пореден ден бият тъпомера!! Всеки получовек ехидно се изказва какво общо има мокета с рашениети на съд в Лозана?? Видиш ли ЦСКА се оправдава. Тов може да го каже само неграмотен човек, който никога не е бил в тази материя както са 99,9999999999% от пишещите тук синьо-зелени сополи тук! Всеки един съд може да поиска от всяка една институция становище и в зависимост от това становище може да повлияе на решението на съда!!! Това разбира се е много над нивото на полуграмотните синьо-зелени сополи, които вече дори не крият “мимито”, което си правят!!
dani-dani
на 01.02.2022 в 22:07:02 #39Айде пак перуката им виновен,перуката е виновен само и единственно за поканата на ловешките цървули
ROMANIST
на 01.02.2022 в 22:05:22 #387777.bg на 01.02.2022 в 23:41:18#39 Днес роднините в Анадола ,що ибаха Левски Пак го обесиха завалията ............... Тъпунгерa със седмиците колко ли са го млатили по празната кратуна като малък, че да не прави разлика между Васил Левски и отбора от Подуене...
777 Тъпo kопеле си ти
Айшенцето брат ли ти е
spindermaan
на 01.02.2022 в 22:04:36 #37Очаквайте ме отново много скоро тук на 14 февруари! Завръщането на една легенда!
1948asentseto
на 01.02.2022 в 21:57:51 #36https://youtu.be/0b22Ty2zEns Жоро Атанасов проговори
mehmed-kesedzhi
на 01.02.2022 в 21:55:37 #35ф обшти линни и двата софиянски несретни грандета досега трябваше да са изхфърлени ф обласните груупи.
sega
на 01.02.2022 в 21:53:34 #34Рибейро, Барош, Тенгариня и Бенжелюн не ги ли взе баш Стойчо ? За Ди Вани не съм сигурен ма май и той по Стойчово време дойде.
cvetomirmagnitski
на 01.02.2022 в 21:51:01 #33Кара е ясно, от турски е, значи черен
Беля или бяло
plamen-karabelyov
на 01.02.2022 в 21:48:46 #32Ей,Припок Карабельов е фамилия, която носят стотици Българи ! Ние се гордеем с нея и никога не я КРИЕМ !!!
1948asentseto
на 01.02.2022 в 21:47:38 #31Оооо, Улаев, къде изчезна?
1948asentseto
на 01.02.2022 в 21:47:08 #307777.bg
1948asentseto
на 01.02.2022 в 21:46:43 #29Говедата да плащат на Насиру, както прави ЦСКА с подобни, а не да чакат помощ!
gugu-gaga
на 01.02.2022 в 21:44:32 #28Е че той Перукан, ако има такова лоби дето го изкарват, Барбуки де е тръгнал да го сваля....