Шотландската версия на таблоида "Sun" потвърди, че нападателят Тони Уот води преговори с ЦСКА. По-рано се появиха информации, че футболистът е подписал 3-годишен контракт с "червените", но изглежда, че преговорите все още не са завършени.

Самият футболист не отговори на запитването на "Тема спорт" в социалната мрежа Twitter за евентуален трансфер на "Армията".

Уот има и други опции пред себе си. Желанието му обаче е отново да играе в евротурнирите. Той е бил част Селтик и дори вкарва гол при победата с 2:1 над Барселона в групите на Шампионската лига през 2012 година. Кариерата му обаче не се развива добре и през годините той сменя доста клубове.

През този сезон е бил част от шотландския Сейнт Джонстън. За 29 мача в първенството е вкарал 3 гола. В 8 срещи за ФА Къп и Купата на лигата има 5 попадения. Договорът му изтича и той е отказал да го поднови.

Уот не е играл от 30 март, когато влиза като резерва при загубата с 0:3 от Мъдъруел.