Последният мач за годината в Първа лига между ЦСКА-София и Дунав породи доста скандални моменти от съдийска гледна точка, тъй като везните сериозно бяха наклонени в полза на отбора на Гриша Ганчев.

"Червените" победиха с 3:0, с голове през второто полувреме, а при първия и последния не бяха маркирани засади, които се случиха пред погледа на асистента Георги Славов.

При резултат 0:0 пък главният рефер Ангел Ангелов не изгони за нарушение извън наказателното поле вратаря на ЦСКА-София - Георги Китанов, а минути по-късно отсъди дузпа-фантомка, която обаче Преслав Йорданов пропусна.

Съдийството никак не се хареса на шефа на комисията - Петър Петров, който не скри възмущението си от своите колеги.

"Ще кажа само, че е много жалко, че колегата Георги Славов приключва кариерата си по този начин. Това бе неговият последен мач. Изобщо не съм доволен от съдийството, тъй като се допуснаха сериозни грешки. Докладът за мача трябва да излезе до 48 часа и след това ще го разглеждаме", коментира Петров пред football24.bg.