90+5′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Тала Стейдиъм", гр. Дъблин (Ирландия) Зрители:
90+6′

Неприятни сцени след края на мача. Бой между футболистите на двата отбора. Брадли де Нойер получи червен картон.

90+5′

КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА ПРОДЪЛЖАВА НАПРЕД!

ЦСКА победи Сейнт Патрикс с 2:0 като гост в Лигата на конференциите

ЦСКА си е ЦСКА! "Черната армия" на Илич мина през "светците" и отново е на плейоф в Лигата на конференциите!

Вижте подробности

88′

Жълт картон за Иван Турицов.

81′

ГОООООООООООЛ! ИВАН ТУРИЦОВ Е ТОЧЕН ОТ БЯЛАТА ТОЧКА! 0:2! ТИШИНА НА "ТАЛА СТЕЙДИЪМ"!

80′

ДУЗПА ЗА ЦСКА! Гарсес бе задържан в наказателното поле и реферът посочи бялата точка!

76′

ШАНС ЗА ДОМАКИНИТЕ! Серж Атакаи напредна отляво и нанесе удар, който Бусато спаси. Топката обаче попадна в О'Райли, който от точката на дузпата не успя да намери вратата.

74′

Жълт картон за Станислав Шопов.

71′

Тибо Вион напуска терена, на негово място влиза Жеферсон.

71′

Още една двойна смяна за ЦСКА. Лазар Туфегджич заменя Джонатан Линдсет.

61′

Дюкенс Назон заменя Браян Морено.

61′

Станислав Шопов влиза на мястото на Георги Йомов.

59′

Жълт картон за Амос Юга.

57′

Браян Морено получи топката в наказателното поле и нанесе удар по земя, но твърде слаб и точно в ръцете на вратаря.

55′

Том Гривости е официално предупреден.

48′

Опасна атака на ЦСКА по десния фланг доведе до центриране на Йомов към Линдсет, но изстрелът на норвежеца бе акуратно блокиран от защитник на ирландците.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

Снимка 583863

Източник: startphoto.bg

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Една минута продължение на първата част.

35′

Джонатан Линдсет получи дълго подаване и с едно докосване свали топката за Браян Морено. Колумбиецът се обърна добре и нанесе удар с левия крак от границата на наказателното поле, но вратарят на домакините внимаваше и опази вратата си от второ попадение.

Снимка 583860

27′

Жълт картон за Юрген Матей в тази 27 минута.

24′

Ето, че и домакините показаха зъбите си. Адъм О'Райли се озова сам срещу Бусато, но бразилкият страж на "армейците" излезе предвидливо и се намеси отлично.

22′

ШАНС ЗА ЦСКА! Браян Морено пусна с пета към Гарсес, който центрира веднага към Йомов, но българският национал се размина с топката. Атаката на "червените" продължи чрез Иван Турицов който центрира отново в наказателното поле, но шутът от воле на Гарсес излезе в аут.

17′
Снимка 583850

15′

Георги Йомов получи първия жълт картон в мача.

12′

ГООООООЛ! 0:1! ГАРСЕС! Тибо Вион центрира от корнер, Гарсес бе оставен непокрит и с глава изведе "армейците" напред! Страхотно начало за ЦСКА! Общият резултат е изравнен - 1:1.

10′

Изминаха 10 минути от началото на мача на "Тала Стейдиъм". Опасни положения пред двете врати засега няма.

8′
Снимка 583848

4′

Домакините организираха бърза атака по лявото крило и последва центриране, но Юрген Матей се намеси добре и изчисти.

1′