Сектор "Г" ще е с най-голям капацитет след изграждането на новия стадион "Българска армия", стана ясно днес. Той ще е за 4570 зрители.
Сектор "А" пък ще е най-модерен. Местата там ще са 2520 и всяко едно от тях ще е с отопление. Срещуположната трибуна пък е предвидена да събира 4540 зрители.
Сектор "Б" ще е разделен на две. Местата за гостуващи фенове ще са 1030, а останалите в тази част на стадиона ще са 3340.
Предвидено е новото съоръжение да разполага и с 80 места за трудно подвижни хора.
a.sentseto
на 24.04.2023 в 10:01:00 #4VLAD на 24.04.2023 в 12:26:58 #3 Това горе на постерите май са Пената и Марков? На Стойчин дали ще има? Трябва, Влад, трябва. Стойчо си остава легенда на ЦСКА, въпреки всичко!
a.sentseto
на 24.04.2023 в 10:00:19 #3Дюнер, да, отчитам това, но пак е странно
VLAD
на 24.04.2023 в 09:26:58 #2Това горе на постерите май са Пената и Марков? На Стойчин дали ще има?
a.sentseto
на 24.04.2023 в 09:08:14 #1Ето го и другото, което хич не ми харесва - как може в сектор Б да има повече места за фенове на ЦСКА, отколкото сектор А?!