Феновете на ЦСКА излязоха с официална позиция за побоищата, които „червените" привърженици понесоха при гостуването на Лудогорец в Разград. Предлагаме на вашето внимание без редакторска намеса становището на „армейските" привърженици:
Господа в зелени шушляци,
През следващия сезон лудогорец ще посрещне поне веднъж ЦСКА и ще гостува на не малко софийски отбори. Искрено се надяваме вашият "благодател" да ви докара платените задници в столицата. Но дори това да не стане, гответе се пак да го "пазите", когато дойде време за мача на ЦСКА София в Делиормана. Изправихте се срещу много неподходящ противник и скоро ще го разберете, но вече ще е късно.
Докато "стюардите" "работят" 90 минути за дребни суми, за нас това е начин на живот. На стадиона зелената жилетка ви постави над закона и ви даде увереност, но дали на улицата ще бъде така? Връщайте се към жалкия си черен животец и бъдете сигурни, че ще се срещнем в ежедневието, защото не сте анонимни!
В нашата мила родина България, чийто химн пяхме САМИ в Разград, клишето, че медиите са четвъртата власт отдавна не е вярно. Известни и неизвестни спортни сайтчета и всички "сериозни" телевизии си подават задните части ежедневно срещу малки суми или подхвърлен кокал. Всички репортажи и клипове от събитията с така наречените "стюарди" в Разград изведнъж изчезнаха. Защо?
Мнението на МВР? "Нищо не е станало." Когато държавата, в която живееш не само не те защитава, но и те мачка по всякакви възможни начини, то тогава е време да вземеш нещата в свои ръце, независимо какъв е цвета на шала ти! Преди месеци гръцката полиция потъпкваше български знамена. Резултат - никакъв.
Преди дни т.нар. "мутри" или иначе казано прости охрани от дискотеките във Варна с ножове и палки се опитаха да бият и ръгат български граждани в Разград. Резултат - никакъв! Дори за миг не си помисляйте, че това ще остане забравено! Отваряйте си очите на четири, защото лятото идва!
От Сектор Г
Припомняме, че вчера феновете на ЦСКА бяха официално подкрепени и от „вечния съперник" - Левски.
Bludniq_Sin
на 27.05.2012 в 17:56:01 #20Бихме ви и във футбола бихме ви и на стадиона защото за пореден път доказахте че сте една разпасана лумпенизирана и наркоманизирана команда - с ексцесиите и провокациите през целия ден. Дойдохте мислейки че се намирате къде? във варна, в бургас - господа наркомани - дойдохте в ДЕЛИОРМАНА .. ДОЙДОХТЕ В РАЗГРАД - ОЧАКВАХТЕ КАКВО - ДА СВЕДЕМ ГЛАВИ ПРЕД ЧЕРВЕНИЯ ХАОС..ДА ВИ ГЛЕДАМЕ КАК БУЙСТВАТЕ, ПСУВАТЕ, РУШИТЕ?!И ХУБАВО СИ ПОМИСЛЕТЕ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ КОГАТО ИДВАТЕ КАК ЩЕ СЕ ДЪРЖИТЕ - ЗАЩОТО ПАЛКИТЕ СА ВИНАГИ ВИСОКО ВДИГНАТИ - ГОТОВИ ДА ОТВЪРНАТ НА УДАРА!!!
provincial
на 27.05.2012 в 12:54:58 #19За привържениците на ЦСКА се носят легенди и са казани много неща. Но никак не е хубаво, когато за тях се говори само хубаво или нищо,защото както при мъртъвците аналогията е че те са свършили отвсякъде. Привържениците са също така и формировачи на общественото мнение и това което казват и демонстрират може да придобие пагубни за тях самите размери и последствия. Ето защо с тези заплашителни декларации не мога, а и не трябва да се съглася, а да ги порицавам и осъдя. Смятам, че умерените привърженици и здравия разум ще надделеят, за да не се превръщат стадионите в място за битки и демонстриране на сила.
Asparyx
на 27.05.2012 в 11:32:29 #18Семето
на 27.05.2012 в 09:23:24 #17Не разбирам защо заплахата е към привържениците на Лудогорец, вместо да е към виновниците?
Balrog
на 27.05.2012 в 08:16:49 #16Г-н Домусчиев, да ви е сладка титлата, опръскана с кръвта на привържениците на" вашият"ЦСКА
Balrog
на 27.05.2012 в 07:23:50 #15Полицията и прокуратурата да не оставя друг да им върши работата, за която бозаят от народа, че ще си е'бе мамата!!!
HaideNashte
на 26.05.2012 в 19:23:38 #14Задължително е МВР да вземе мерки срещу безчинстващите и самозабравили се т.н. "стюарди" от Разград - за да предотврати последващо нарастване и ескалиране на напрежението след време и през предстоящи мачове на Лудогорец в София

Balrog
на 26.05.2012 в 17:57:59 #13Със мълчанието си "държавата" ще я докара дотам !?! Нека на всички да е ясно че проблемът е наречен БФС, и след това всичко останало !!!
рогльо
на 26.05.2012 в 17:17:00 #12Сектор Г на удара отвръща, ала дупетата назад не връща, С железа, с ножове ръгаха ги тез безстрашни разградчани, свинско друг път невидели. Тракат железа, прасета стенат, "Убийци" някой си изкряска, и ето родната полиция пристига, от срама чутовен да ги отърве, вазелин да раздаде.

blue43v3r
на 26.05.2012 в 16:30:04 #11осуетиха*
blue43v3r
на 26.05.2012 в 16:29:06 #10десетина стюарда усоетиха нахлуването на праситата на терена...
колко жалки са свинчетата....
озлобеното наркоманче писало това изявление, очевидно е изяло най-много кютек
"Великата, борбена, непримирима" свинска сган, бита от 10тина стюарда
Киро, прати ни тези 10ина спартанци в жълти жилетки за мача със Свинята, пак да малтретират червени помияри

Mаral
на 26.05.2012 в 16:15:21 #9аз съм съгласен да се разследват действията на стюардите, но ако паралелно се разследват действията и на десетките червени фенове, призоваващи за война , бой, разрушение във всевъзможни спортни форуми в дните преди мача....надявам се така моралния сектор Г, написал горните редове с радост да прегърне идеята ми в името на справедливостта....
fcb
на 26.05.2012 в 15:51:02 #8Тия ги наебаха и сега мисията на живота им е да утрепят някой разградски стюард, аз доколкото разбирам. Хвала на такива жалки хора Най-добре да закрият всички отбори, ако от един мач ще зависи живота на хора, било то софиянци или от провинцията
Киро Миланов
на 26.05.2012 в 15:34:41 #7Искам да се изцъкам на пуберското пъпчиво лице на веселяка и след това да му се изпърдя в чорбарската устичка!
рогльо
на 26.05.2012 в 15:06:59 #6цицикарите ги били ръгали в Разград - умрях от смях...Големи биячи се писахте бре, седяхте си кротко в клетка и пищяхте "Убийци, Убийци"....

loveca
на 26.05.2012 в 15:05:35 #5Този, който е писал този балвоч трябва да отиде на съд, но едва ли някой ще си мръдне пръста.
LOVEC
на 26.05.2012 в 14:26:12 #4Щом са от Варна значи са или от ТИМ, или от Спартак! Тези са най-големите охранителни фирми в града и кавалите, които работят там се имат за големи биячи!
doombringer
на 26.05.2012 в 13:40:49 #3ТУРСКАТА ГОРДОСТ-ЦСКА -РЕЗИЛ АНАДОЛА ДА ГО ДУХА.СМЪРТ ЗА ЛУМПЕНАТА КОМУНИСТИЧЕСКА,СЕЛСКА СГАН
Edberg
на 26.05.2012 в 13:10:51 #2Световният заговор срещу чорбаспор септемврийско знаме!
Абе, внукът на Сталин да не пак при вас на работа?
хлапето
на 26.05.2012 в 12:53:18 #1и почна се една... що ли трябваше да се стига до тук, дееба тъпата държава и хора, полицаичетата гледат като напикани, т.е. правят се че не виждат какво става- мизерия...