Хърватският Осиек загуби от Горица с 1:3 в мач от втория кръг на Телеком първа лига. Старши треньорът на гостите Дино Скендер даде почивка на абсолютно всички полеви играчи от визитата на "Българска армия" (0:1) в четвъртък. Единствено вратарят Ивица Ивушич взе участие в тежкото поражение от игралите в София. Това бе най-малкото, с което "синьо-белите" си тръгнаха от Велика Горица.

Съперникът им пропусна няколко "златни" шанса за гол и да унижи противника на ЦСКА в Лига Европа. Звездните нападателите на Осиек Антонио Манце и Мирко Марич се появиха през втората част. Марич реализира почетно попадение в последните секунди. Мачът се превърна в касапница, като още в средата на второто полувреме имаше 11 жълти картона.