Президентът на ЦСКА Александър Томов събра наличния персонал на трите бази на „червените” – Червено знаме, Панчарево и Българска армия.

В двучасов разговор шефът е обяснил какво изисква от своите служители. Той е заявил, че ще има най-много четирима съкратени, но не уточни кои ще са те. Най-вероятно става дума за хора от базата на Панчарево.

Основната цел на Томов е никой от работещите към клуба да не остава без работа. Всички ще преминат на 10 часов работен.

В Анталия приключи втората контрола на ЦСКА от подготвителния лагер на тима в турския курорт, съобщи радио "Дарик".

ЦСКА завърши 0:0 с унгарския Хонвед, като срещата е от приятелския турнир "Аркадия Къп".

Пламен Марков започна със: Пиргов, Тодоров, Моралес, Ив. Иванов, Р. Петров, Кабус, Г. Илиев, Трика, Гийом, Юруков и В. Димитров

Началото на двубоя закъсня с няколко минути, след като главният съдия на мача нареди на играчите на ЦСКА да свалят пулсомерите, с които Пламен Марков настояваше да играят.

След първите 15-тина минути игра двата тима все още не можеха да си отбележат гол. По-активният отбор е този на ЦСКА.

След половин час игра резултата продължаваше да е 0:0. Жълти картони получиха Георги Илиев и Йордан Юруков за нарушения срещу играчи на Хонвед.

ЦСКА започна второто полувреме в състав: Ковачевич, Тодоров, Моралес, Ив. Иванов, Тиаго Силва, Кабус, Удоджи, Трика, Гийом, Г. Илиев и В. Димитров.

Тиаго Силва получи жълт картон. След час игра резултатът остана 0:0. В 58-ата минута Гийом пропусна най-чистото положение за ЦСКА, след като Велизар Димитров го изведе сам пред вратата на Хонвед. Ударът на Гийом бе спасен от вратаря на Хонвед.

В 64-та минута изпробваният от Пламен Марков Одуче влезе на мястото на Гийом.

В 75-та минута бе извършена нова смяна в ЦСКА. Юношата Александров смени Жоро Илиев.

В 78-ата минута Удоджи получи жълт картон за груб фаул срещу противников футболист.

В 85-ата минута червен картон получи Еуген Трика.