Въпреки, че голяма част от отборите в „А" група официално са в почивка, тимът на ЦСКА не спира с контролните двубои. На връх студентския празник „червените" премериха сили с втородивизионния Сливнишки герой и се наложиха с 2:1.

Старши треньорът на ЦСКА Димитър Пенев гласува доверие изцяло на резервни състезатели и юноши на тима, които не го подведоха. В Сливница резултата откри Ангел Грънчов, който се оказа най-съобразителен след центриране от корнер и изведе ЦСКА напред - 0:1.

След почивката домакините изравниха чрез Цветан Генов. С основна заслуга за попадението обаче бе вратарят на „червените" Божидар Стойчев, който първоначално хвана топката след силния удар на Генов, но в последствие я изпусна в мрежата си.

Крайното 1:2 оформи талантът Радулович, който се разписа в 73-ата минута.

Припомняме, че в началото на сезона двата отбора отново премериха сили в контрола, този път на „Българска армия". Тогава ЦСКА се наложи с изразителното 6:1.

СТАРТОВ СЪСТАВ НА ЦСКА: Макенджиев, Бончев, Василев, Грънчов, Иванов, Карачанаков, Радулович, Секур, Димитров, Костов, Хайредин.

След почивката на терена се появиха още: Б. Стойчев, Георгиев, Петров, Стойчев.