Двубоят между ЦСКА и Етър от 18-ия кръг на efbet Лига на стадион "Българска армия" беше прекратен след първото полувреме поради обилния снеговалеж при резултат 0:0.

Условията не позволяваха на домакините да подготвят терена за вторите 45 минути и след дълго обмисляне беше взето решение мачът да се доиграе, когато условията позволяват. По принцип това трябва да е утре от 17,30 часа, но всичко зависи от фактора време.

Иначе и първите 45 минути бяха тежки за игра. Най-интересната ситуация беше в 12-ата минута, когато играч на Етър беше изгонен за грубо нарушение. След преглед с ВАР, главният съдия Кристиян Колев отмени първоначалното си решение за жълт картон на Георги Александров и му показа директен червен.

С човек по-малко Етър имаше възможност да вкара, но гредата спаси ЦСКА. До края на полувремето домакините също имаха множество шансове да отбележат, но стабилния на вратата страж на Етър Мартин Величков се справи.

ЦСКА - Етър 2:0, развоят минута по минута