Президентът на Славия Венцеслав Стефанов обяви трансфера на халфа Исак Соле в ЦСКА. Това се случи старта на подготовката на "белите".
"Соле ще премине в ЦСКА. Причината да се съгласим на този трансфер е, че той има още четири месеца договор, брат му му е мениджър, не иска да го продължи и рискът е да излезе със свободен трансфер, затова се принуждаваме да го продадем на ЦСКА", призна Стефанов.
"Освен Мартин Георгиев, не мисля, че ще има други, които да продаваме. Ако има оферта, която първо да дава шанс на някой наш футболист и да устройва клуба, можем да седнем да мислим по въпроса", добави босът на Славия.
УмеренЦСКА
на 05.01.2026 в 20:13:05 #6Венци: "Причината да се съгласим на този трансфер е, че той има още четири месеца договор..." Знаем си го Венци, през есенния полусезон посъбере точки и започва да разпродава, де играчи, де мачове (последното ще го видим). Въпреки, че Соле има впечатляващи индивидуални прояви, не зная как ще е в ЦСКА, където се иска известно "постоянство", а не само някои "проблясквания".
seal
на 05.01.2026 в 19:02:46 #5не ми харесва фразата "пране на пари" , но като чели на там отиват нещата, Вентси свинчока се оплете в обяснителен режим
n-a-chx8TkqA
на 05.01.2026 в 18:43:47 #4Верно е, че току-що се възстанови от тежка контузия, се счупи още един път и край
ugliesttroll
на 05.01.2026 в 18:11:38 #3вярно ли е че зелени и сини вече са опитвали солетката на соле и била леко солена
n-a-chx8TkqA
на 05.01.2026 в 17:20:26 #2Излиза, че дебелакЪТ си чеше езика, а мисирките му публикуват полюциите, преди около месец писах, че ще вземе една каруца сливи и чувал орехи за Солет и май пак съм прав
toni-tasev
на 05.01.2026 в 17:03:37 #1нали имаше договор до 2027 , излиза че не е преподписал