Треньорът на ЦСКА Пламен Марков ще разчита за мача с Литекс на 18-те футболисти, които бяха в групата и за двубоя с Локомотив (Пловдив).
"Червените" гостуват на ловчанлии в събота, в двубой от 3-тия кръг на "А" група. Мачът в Ловеч е от 20,30 часа.
В групата отново не е включен капитана Валентин Илиев, който лекува контузия в рамото от първия мач от втория предварителен кръг на турнира за Купата на УЕФА с Хайдук (Кула).
Привлеченият в началото на седмицата румънец Александру Пицурка все още няма картотека за ЦСКА, заради което остава извън групата.
Аржентинецът Маркос Чарас пък е изостанал в подготовката.
"Литекс е сред трите най-силни отбора в България. Очаквам да се получи хубав мач.
Ще ни бъде доста трудно, но може да сте сигуни, че и на ловчанлии няма да им е лесно срещу нас", коментира Пламен Марков.
Групата на ЦСКА за мача с Литекс:
Ивайло Петров, Илко Пиргов, Александър Тунчев, Кирил Котев, Франсиско Мартос, Сергей Якирович, Велизар Димитров, Георги Илиев, Роберт Петров, Александър Бранеков, Флорентин Петре, Еуген Трика, Йордан Юруков, Иван Иванов, Тиаго Силва, Йордан Тодоров, Мирослав Манолов, Даниел Георгиев.
gogoto
на 18.08.2006 в 18:19:17 #67тия 4-5 трябва да са силни хора, с голям имидж и респект...и това да стане обществено открит дебат ------------------------------------- Бе я стига сте се майтапили. Все едно някой да подложи на обществен дебат статуса на моята фирма.

redsoldier
на 18.08.2006 в 18:18:50 #66Гогото- така е приятел ама трябваше да ги глобат за шампионатните мачове срещу- Беласица,Марек,Родопа. И веднага след издънката а не сега, или примерно да не ги глобят ако направят чудо в Ловеч и в Белград.
SoNoR
на 18.08.2006 в 18:17:50 #65redsoldier, тия 4-5 трябва да са силни хора, с голям имидж и респект...и това да стане обществено открит дебат
gogoto
на 18.08.2006 в 18:16:18 #64Аз предлагам да постнем клуба за продан в e-bay, ще напишем нашите изисквания и така.. ------------------------------------- Хахахахах
И каква да бъде цената "купувам веднага"
redsoldier
на 18.08.2006 в 18:16:12 #63Някои -Дучето пречи с тв-изявите си и въпиющата си некомпетентност, тои няма нито излъчване нито интелект,или не може да го покаже. А ако не пречи то и не помага с нищо, за какво си лидер- та дори и на неформална оргнизация.То тя трябва да е неформална разбира се.
gogoto
на 18.08.2006 в 18:13:51 #62Пак привет на хората!
И какво пречи на наетите работници(футболистите) да си вършат работата. За издънки има и глоби. И те си ги знаеха от време оно. И размера знаеха. Какво ми се правят на ощипани.
redsoldier
на 18.08.2006 в 18:13:37 #61Хаиде даите идеи дори и във форума,аз ви подхвърлям една 1.Дучето да се разкара- въпросът е как. 2.Събираме група от 10-20 мислещи хора и определяме лидер на агитка ли фенове ли все едно 3.Да не бъда разбраан погрешно аз не искам да съм, просто не съм потомствен чорбар но помня епопеите с Аякс,Ливерпоол,Байерн и каи ли не и да се затрива европеиска марка е престъпление. 4.Прави се група от 5-6 4овека и се отива при черепухин,иска се среща 5.Отива се и в БФС и се говори с перуката 6.След разговорите ако се осъществят ще имаме поне представа кои какво е намислил.
njаkoi
на 18.08.2006 в 18:12:12 #60За да го държи - значи му пука. Явно чрез ЦСКА Божков се опитва да узакони обществения си имидж. Но не знае как става това. Нормално за човек живял и работил в сянка... А що се отнася до некадърния безхарактерник Василев, освен да си взима комисионната той за нищо не става. То бива, бива човек без визи, ма неговото край няма...
njаkoi
на 18.08.2006 в 18:07:56 #59А какво пречи Дучето не мога да схвана... И какво общо има една неформална организация на фенове. Става дума за пари, интереси, лобиране и малко спорт... Нищо повече.
redsoldier
на 18.08.2006 в 18:07:17 #58Въпросът е че на Божков въобще не му пука за ЦСКА, но защо го държи е това е интересното.
УмеренЦСКА
на 18.08.2006 в 18:06:30 #57Сонор, както си говорихме вчера, засега излиза, че текущият лозунг е "Всичко за фронта, всичко за победата", т.е. участието на шампиона в групите на ШЛ и произтичащите от там финансови приходи, имам някакво чувство, че те по някакъв начин ще се делят... Четохме вече безкрайни писаници по въпроса как България ще се сдобие с правото да има два отбора в ШЛ (въпреки, че на всеки е ясно, че тая работа не е като оная работа, в смисъл, че зависи не само от евроуспехите на българските отбори). Но това е желанието! Много участия, много пари, много нещо! Та предполагам, че в зависимост от всички тия неща, ще има и някакъв "сценарий", но това ще се реши по-късно, когато му дойде времето, така мисля... Но има и една поговорка: "За много ягоди не бива с кош голям да се отива!"
redsoldier
на 18.08.2006 в 18:06:13 #56А и нали беше обявил черепухин цена от 8 млн евро за ЦСКА ,какво стана с тази новина или се оказа пак пореден цирк на мутрата.
cskar
на 18.08.2006 в 18:05:46 #55Ами ако в Божков имаше грам мозък или грам заинтересованост към клуба, трябва на секундата да прогони предз 9 планини в десета финансовия си дикертор, който е сътворил тая тъпотия, същия който замалко да провали трансфера на Роберт Петров.
redsoldier
на 18.08.2006 в 18:04:40 #54Някои- няма анонимност бе човек, имаме и група познаваме се чрез Локо ПД и връзка може да се осъществи-първия въпрос е как да се разкара Дучето-Дудучето и да се избере лидер с култура авторитет и да знае какво иска.
SoNoR
на 18.08.2006 в 18:03:59 #53Привет "Някой", много хубава статия, но както аз казах, единствения вариант Божков да продаде ЦСКА и с него да си тръгне цялото ръководство, не ме интересува лобита-мобита, дали ще ни подпират вече съдии, искам да си гледам моето ЦСКА, дори да сме на 10то място... Много ми е неприятно, че някои хора знаят вече как ще завърши шампионата, а ние треперим за любимия си отбор...ГАВРА !
Xa-x@v
на 18.08.2006 в 18:03:12 #52Сонор, здрасти!!!
Евроуспех
на 18.08.2006 в 18:03:00 #51Ба,Гонг излъчват нещо,иначе http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldLeague/2006/Scorebox/Scorebox.asp?sm=123#
njаkoi
на 18.08.2006 в 18:00:44 #50Привет Сонор, ...
SoNoR
на 18.08.2006 в 18:00:04 #49Умерен, интересно е какъв ще бъде новия сценарий, на нещата
Евроуспех
на 18.08.2006 в 17:59:38 #48И пак наново ли? Кого ще оставим да работи и ако е подценен,защо изобщо застава начело?! гейм на 19 добре 2:0