Главният селекционер на ЦСКА призна, че официалното обявяване на сделката по продажбата на ПФК ЦСКА АД на индийския бизнесмен Прамод Митал ще бъде утре. "В момента се работи по всичко, което се изисква, за да бъдат нещата по сделката както трябва. Условията в ЦСКА и досега бяха добри, надявам се занапред да станат още по-добри", каза още треньор номер 1 на България за 20-и век.
Тази сутрин пък всички футболисти на "армейците" подписаха декларации, че Васил Божков няма задължения към тях в сградата на "НОВЕ Холдинг" тази сутрин. Новината бе потвърдена и от няколко от играчите на "армейците" пред Топспорт.бг, които споделиха, че старите им договори остават в сила и при същите условия, които са били заложени и при старото ръководство на клуба. На срещата присъстваха и представител на новия собственик Митал, както и нотариус.
"Поводът за посещението ни на офиса на "НОВЕ Холдинг" е да подпишем декларации, че клубът не ни дължи средства към този момент. Бъдещето на клуба не е дискутирано", каза пред медиите старши треньорът на "армейците" Пламен Марков, но отказа да коментира информацията, че вече се е срещал с индиеца Митал.
"Не желая да коментирам с кого съм се виждал", каза бившият селекционера на националния отбор.
Както е известно, индийският бизнесмен закупи клуба от Васил Божков, като прехвърлянето на контролния пакет акции е станало вчера в Лондон, което бе потвърдено за Топспорт.бг от два независими един от друг източника.
В същото време пък председателят на Надзорния съвет на 30-кратните шампиони Стефан Орманджиев е събрал нещата от офиса си на стадион "Българска армия" и си е тръгна, съобщи радио "Гонг". По този начин бившият международен рефер негласно потвърди, че няма да остане в клуба след смяната на собствеността. Заместник на Орманджиев ще бъде бившият вицепремиер Александър Томов, който е много близък до Митал.
Пламен Марков твърдо остава в ЦСКА поне до 30 юни 2007 година. Очаква се в спортно-техническото ръководство на "армейците" да влезе Стойчо Младенов.
След смяната на властта на "Армията" в клуба ще бъде назначен спортно-технически директор. Този пост най-вероятно ще бъде заеман от легендата Димитър Пенев, който сега отговаря за селекцията на "червените". Близки до новия собственик споделиха, че в ЦСКА най-вероятно ще дойде и Христо Бонев.
jordas
на 04.12.2006 в 12:34:24 #82верно е това имат си цял квартал и такива къщи като техните няма и в малибу , в брадлей бийч работих
1948
на 04.12.2006 в 12:34:19 #81jordas Регистриран на: 13.05.2006, 16:24 ----------------------- кажи къде си работил в Джързи. и аз бях там 6 години т.е. 6 лета
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 12:33:55 #80СИРАКОВ И МИХАЙЛОВ СА ИГРАчИТЕ С НАЙ-МНОГО МАчОВЕ НА СВЕТОВНО 11
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 12:33:18 #79СИРАКОВ ИМА 7 МАчА В САщ 94, ОТ КОИТО САМО ЕДИН КАТО РЕЗЕРВА
1948
на 04.12.2006 в 12:32:48 #78щото това е най еврейския щатъ в америка.
Savicevic
на 04.12.2006 в 12:32:08 #77Мексико и Стоичков...Захвърлената фланелка с националния герб...Хора и спомени...
1948
на 04.12.2006 в 12:31:42 #76йордас къде в нч джърси си работил?
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 12:30:25 #75Bender Регистриран на: 14.07.2006, 10:09 И ТОВА КАКВО ЗНАчЕНИЕ ИМА СЛЕД КАТО ИГРАЯТ НА СВЕТОВНО И СТАВАТ 4-ТИ В СВЕТА
ФАВОРИТ
на 04.12.2006 в 12:30:06 #74Bender
Все някоя и картонена купа са получили ,недей така ако не им ги дават реално те си ги правят от кашони нали са отбора на Клошарите

Smeh
на 04.12.2006 в 12:29:39 #73NASKO SIRAKOVx4. Кой е тоя Илиев и в кой мач игра?
Йотов...
Михтарски игра точно 2 минути в края на Мексико с уникален принос... май направи един фаул в средата на терена... От всички тия бастуни дето си ги написал в графата Левски - Янков има най-голям принос. Сираков, Боримиров резерви като от Боримиров наистина имахме яка полза в един мач - този с Мексико и то, защото изгониха Кременлиев. Та на въпроса забравил си да напишеш колко червени картона имахме и кой беше изгонен ?
Защо мразите толкова Стоичков, който явно е израснал в Барса? А Барбатов защо го псувате в национала като е от Тотнъм Леверкузен?
...Ах колко жалко е да си уефскар... 
Savicevic
на 04.12.2006 в 12:28:03 #72Че те ЦСКА и сега си имат добри играчи...Само няколко нови им трябват.
Bender
на 04.12.2006 в 12:27:40 #71Наско Сираков Х4:1.Левски 7 състезатели: Сираков, Кременлиев, Цветанов, Боримиров, Илиев, Янков, Николов- 2 ГОЛА 4 АСИСТЕНЦИИ Уважавам 6 от тези играчи и следващото е специално за Наско Сираков Х4 Успехи на четирмата по света и у нас: Наско Сираков - трикратен голмайстор в Испания с отбора на Сарагоса. Шампион и 2 пъти носител на Купата на Краля. Финалист за КЕШ - изгонен защото си свалил гащите пред принца на Монако. Излязъл с фланелка на мач - Аз мразя Барса. Шампион на Франция с Мец. Кременлиев - страхотна кариера в гръцкият Олимпиакос. Първият чужденец избран за играч на сезона в Гърция. Привърженици на отбора му вдигат паметник на акропола. Благодарение на него Гърция се съгласява да ни приемат в ЕС. Цветанов-Играл с успех във Валдхов на Майн, Аахен на Одер и Саарбр#кен на Рейн. Общо към 300 мача във втора и трета бундеслига. Герой от регионалните дербита с Гройтер Фурт. Борето - Ох на Бати. Вечната резерва на М#нхен 1860. Сигурно е резерва и на жена си. Вердер са му абонати - само 12,13 загуби с голова разлика много на малко. Излиза с фланелка - Аз мразя Байерн М#нхен. според него баварците са изкуствено създаден отбор. С М#нхен 1860 участва в ШЛ където записва достойно представяне. 0-0-6 1:17. Сега иска да го подобри с отбора на Левски. Ники Илиев- дъ бест в Италиянското Кал4о с отбора на Болоня. Изпълнява ефирни тъчове според журналисти близки до Левски. Бил рекорда по най-много направени мрежички. Следствие на което му разрешават да излиза на мач с престилката на жена си. Янков-Запомнящо се участие в Супер Шоу Невада. На въпроса как се е почувствал след Парк де Пренс, отговорът е Ам,хм,хм,ами,хм/около 1 минута/ ами супер /след подсказване от Къци/. Коефициента на интелигентност при него е отрицателен. Николов-Вратар. Него си го уважавам най-много. И няма да го майтапя.
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 12:27:23 #70СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПРИ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ УСПЕХ НА РОДНИЯ НИ ФУТБОЛ НА СВЕТОВНОТО В САщ 94 1.Левски 7 състезатели: Сираков, Кременлиев, Цветанов, Боримиров, Илиев, Янков, Николов- 2 ГОЛА 4 АСИСТЕНЦИИ 2.Хамбургер 2 състезатели: Лечков, Хубчев- 2 ГОЛА 3.Мюлуз 2: Михайлов, Георгиев 4.Спортинг 2: Балъков, Йорданов- 2 АСИСТЕНЦИИ 5.Барселона 1: Стоичков- 6 ГОЛА, 1 АСИСТЕНЦИЯ 6.Порто 1:Костадинов- 1 АСИСТЕНЦИЯ 7.Бетис 2: Киряков, Иванов- 1 АСИСТЕНЦИЯ 8.Албасете 1: Андонов 9.Аарау 1: Александров 10.Ипсуич 1: Генчев 11. Михтарски и Йотов
SoNoR
на 04.12.2006 в 12:26:26 #69Бъдете реалисти, Ериксон е партенка, по-важното да се вземат 3-4 класни играчи.И тогава ще разбера, че Митал, наистина ще влага в клуба и ще иска да го направи значим в цяла Европа.
ФАВОРИТ
на 04.12.2006 в 12:25:50 #68А Уефски подписва договори с 3-ма
Ристосков,Перуката и Боре Александров-друго не им трябва

A*C*M
на 04.12.2006 в 12:24:29 #67Очаквам освен Ериксон
да привлечем и двама трима доказани чужденци 
jordas
на 04.12.2006 в 12:23:13 #66ЕРИКСОН В ЦСКА ??? 7 МИЛИОНА ЕВРО НА ГОДИНА ЗА ЕРИКСОН ??? БЮДЖЕТА НА ЛЕВСКИ ЛИТЕКС И СЛАВИЯ НАДАЛИ ИМА ОБЩО 7 МИЛИОНА !! ГОЛЯМА ДЕВАЛВАЦИЯ НА ФУТБОЛНИЯ ПАЗАР
ФАВОРИТ
на 04.12.2006 в 12:22:51 #65Хамбургер 2 състезатели: Лечков, Хубчев- 2 ГОЛА 3.Мюлуз 2: Михайлов, Георгиев 4.Спортинг 2: Балъков, Йорданов- 2 АСИСТЕНЦИИ 5.Барселона 1: Стоичков- 6 ГОЛА, 1 АСИСТЕНЦИЯ 6.Порто 1:Костадинов- 1 АСИСТЕНЦИЯ 7.Бетис 2: Киряков, Иванов- 1 АСИСТЕНЦИЯ А реално това са играчите,какво да направим ,че телешко не вирее другаде освен в Туркистан и Подхуене?!? Гръбнака и запомнящите се играчи са от ЦСКА ,другото е пълнеж и никой не си спомня за него !
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 12:20:25 #64СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПРИ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ УСПЕХ НА РОДНИЯ НИ ФУТБОЛ НА СВЕТОВНОТО В САщ 94 1.Левски 7 състезатели: Сираков, Кременлиев, Цветанов, Боримиров, Илиев, Янков, Николов- 2 ГОЛА 4 АСИСТЕНЦИИ 2.Хамбургер 2 състезатели: Лечков, Хубчев- 2 ГОЛА 3.Мюлуз 2: Михайлов, Георгиев 4.Спортинг 2: Балъков, Йорданов- 2 АСИСТЕНЦИИ 5.Барселона 1: Стоичков- 6 ГОЛА, 1 АСИСТЕНЦИЯ 6.Порто 1:Костадинов- 1 АСИСТЕНЦИЯ 7.Бетис 2: Киряков, Иванов- 1 АСИСТЕНЦИЯ 8.Албасете 1: Андонов 9.Аарау 1: Александров 10.Ипсуич 1: Генчев 11. Михтарски и Йотов
CrossFire
на 04.12.2006 в 12:19:09 #63СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НА ТУРСКО-СИНИЯ ОБОР ЛЕФСКИ ПРИ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ УСПЕХ НА РОДНИЯ ИМ ФУТБОЛ В ШАМПИОНСКА ЛИГА 2006/07 ГОЛМАЙСТОРИ: НИКОЛАЙ ДУХАЙЛОВ-1 ГОЛ ДРУГИЯ ГО ЗАБРАВИХ... И ОСТАНАЛАТА ПАПЛАЧ: Афродит, Гондзю, Краводера/алкохолика/, пъпчивото Валиери, Копелеваров,циганския Спеко, Тилкиев,телето/или май пе/Т/лето ли беше?!/ двамата от запаса/двамата брикети/, изпърдон, БабаГнида-цигането, Бай Ганьов/бабатков/, агент 0 0 6 - посраско насираков и разбира се Мъди без което смешната вечер по БТВ нямаше да е толкова смешна. Всичката тая сган събрана постигна най-лошата голова разлика в историята на турнира, след спартак москва, но след утре вечер ще е пред спартак москва вече.