Главният селекционер на ЦСКА призна, че официалното обявяване на сделката по продажбата на ПФК ЦСКА АД на индийския бизнесмен Прамод Митал ще бъде утре. "В момента се работи по всичко, което се изисква, за да бъдат нещата по сделката както трябва. Условията в ЦСКА и досега бяха добри, надявам се занапред да станат още по-добри", каза още треньор номер 1 на България за 20-и век.
Тази сутрин пък всички футболисти на "армейците" подписаха декларации, че Васил Божков няма задължения към тях в сградата на "НОВЕ Холдинг" тази сутрин. Новината бе потвърдена и от няколко от играчите на "армейците" пред Топспорт.бг, които споделиха, че старите им договори остават в сила и при същите условия, които са били заложени и при старото ръководство на клуба. На срещата присъстваха и представител на новия собственик Митал, както и нотариус.
"Поводът за посещението ни на офиса на "НОВЕ Холдинг" е да подпишем декларации, че клубът не ни дължи средства към този момент. Бъдещето на клуба не е дискутирано", каза пред медиите старши треньорът на "армейците" Пламен Марков, но отказа да коментира информацията, че вече се е срещал с индиеца Митал.
"Не желая да коментирам с кого съм се виждал", каза бившият селекционера на националния отбор.
Както е известно, индийският бизнесмен закупи клуба от Васил Божков, като прехвърлянето на контролния пакет акции е станало вчера в Лондон, което бе потвърдено за Топспорт.бг от два независими един от друг източника.
В същото време пък председателят на Надзорния съвет на 30-кратните шампиони Стефан Орманджиев е събрал нещата от офиса си на стадион "Българска армия" и си е тръгна, съобщи радио "Гонг". По този начин бившият международен рефер негласно потвърди, че няма да остане в клуба след смяната на собствеността. Заместник на Орманджиев ще бъде бившият вицепремиер Александър Томов, който е много близък до Митал.
Пламен Марков твърдо остава в ЦСКА поне до 30 юни 2007 година. Очаква се в спортно-техническото ръководство на "армейците" да влезе Стойчо Младенов.
След смяната на властта на "Армията" в клуба ще бъде назначен спортно-технически директор. Този пост най-вероятно ще бъде заеман от легендата Димитър Пенев, който сега отговаря за селекцията на "червените". Близки до новия собственик споделиха, че в ЦСКА най-вероятно ще дойде и Христо Бонев.
shadow warrior
на 04.12.2006 в 13:00:10 #102на снимката другаря Митал и сие оглеждат площадката за балиране където чорбарите ще си заработват заплатите
приятна работа и Глейд да си купите 
ivanski
на 04.12.2006 в 12:59:59 #101Момчета,нали знаете кои са свещенните животни в Индия...
red_master
на 04.12.2006 в 12:59:47 #100Наздраве,Супа! Доживяхме,брат! А сега какво ще правят говедата,като си нямат Божков? Няма да видят титла докато са живи! Пожелавам им го от сърце!
Smeh
на 04.12.2006 в 12:58:44 #99Savicevic, вие си измисляте оправдания... Ей ги нашите бастуни дето не стъпват в национала след ужасната умора и контузии си биха с 2:0 Викинг. Да не би Олимпия да са нещо повече? Вашите гениални футболисти от USA'94 паднаха насред София. Спомнам си, че поведохте, а ти спомняш ли си кога ви изравниха и ви поведоха? Истината е, че приносът на ФК Левски за успехът на USA'94 е в пълнежа. Вие дадохте една основа на леко слаб отбор в световен стандарт. Като добавим Йорданов, Трифон нещата започват да отиват към средняк. Стоичков, Балъков, Лечков добавиха нужната класа да достигнем 1/2 финал. Ако Костадинов беше в нужната форма можеше и повече да постигнем, но уви... Все пак и това е успех, но той най-малко може да бъде квалифициран като "син"... Не случайно всички тия гении се провалиха като футболисти след тази добра реклама в USA'94.
Savicevic
на 04.12.2006 в 12:56:28 #98Въпрос-Защо?
BG-Win
на 04.12.2006 в 12:55:08 #97ViVa ЦСКА,VivaTeL!!!!!!!!!! Офффффф Най-после се сврши с тоя В.Божков!!!
Savicevic
на 04.12.2006 в 12:53:36 #96Един блиц-въпрос: С това ръководство на БФС, не е ли все едно кой ще е президент на ЦСКА?
CESEKAR4E
на 04.12.2006 в 12:47:21 #95ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ АРМЕЙЦИ!!! ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ АРМЕЙЦИ!!! ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ АРМЕЙЦИ ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ АРМЕЙЦИ!!!
CESEKAR4E
на 04.12.2006 в 12:45:16 #94С КО ЩЕ НИ СПРЕТЕ БЕ УЕФСКАРИ ВЕЛИКИ!!!! С ДЯДО БОРЕ С КОЙ???? НАЛИ ЗНАЕТЕ ЧЕ ЧУЖД СЪДИЯ ЧЕ СВИРИ НЕ СЕ НАДЯВАЙТЕ ЗА ЩМЕКЕРИЙ ВИЕ СТЕ ПО ТАЯ ЧАСТ РОГАТИ!!!!
Smeh
на 04.12.2006 в 12:44:57 #93Бис за Бендер:
Наско Сираков Х4:1.Левски 7 състезатели: Сираков, Кременлиев, Цветанов, Боримиров, Илиев, Янков, Николов- 2 ГОЛА 4 АСИСТЕНЦИИ
Уважавам 6 от тези играчи и следващото е специално за Наско Сираков Х4
Успехи на четирмата по света и у нас:
Наско Сираков - трикратен голмайстор в Испания с отбора на Сарагоса. Шампион и 2 пъти носител на Купата на Краля. Финалист за КЕШ - изгонен защото си свалил гащите пред принца на Монако. Излязъл с фланелка на мач - Аз мразя Барса. Шампион на Франция с Мец.
Кременлиев - страхотна кариера в гръцкият Олимпиакос. Първият чужденец избран за играч на сезона в Гърция. Привърженици на отбора му вдигат паметник на акропола. Благодарение на него Гърция се съгласява да ни приемат в ЕС.
Цветанов-Играл с успех във Валдхов на Майн, Аахен на Одер и Саарбр#кен на Рейн. Общо към 300 мача във втора и трета бундеслига. Герой от регионалните дербита с Гройтер Фурт.
Борето - Ох на Бати. Вечната резерва на М#нхен 1860. Сигурно е резерва и на жена си. Вердер са му абонати - само 12,13 загуби с голова разлика много на малко. Излиза с фланелка - Аз мразя Байерн М#нхен. според него баварците са изкуствено създаден отбор. С М#нхен 1860 участва в ШЛ където записва достойно представяне. 0-0-6 1:17.
Сега иска да го подобри с отбора на Левски.
Ники Илиев- дъ бест в Италиянското Кал4о с отбора на Болоня. Изпълнява ефирни тъчове според журналисти близки до Левски. Бил рекорда по най-много направени мрежички. Следствие на което му разрешават да излиза на мач с престилката на жена си.
Янков-Запомнящо се участие в Супер Шоу Невада. На въпроса как се е почувствал след Парк де Пренс, отговорът е Ам,хм,хм,ами,хм/около 1 минута/ ами супер /след подсказване от Къци/. Коефициента на интелигентност при него е отрицателен.
Николов-Вратар. Него си го уважавам най-много. И няма да го майтапя.
Savicevic
на 04.12.2006 в 12:44:41 #92смех, а защо отпаднаха от Олимпия Любляна. Ми щото имаха 1 седмица за почивка след световното и трябваше да почват да се готвят за УЕФА и мачовете с Олимпия. Дали ти е известно, че Левски повеждаше и в двата мача със словенците, а след 60-тата минута не можеха да ходят. Ама не, важното е какво пее Дучето и още нещо-дай линк към репликата "футболни идиоти" на Евроспорт, че за това всички говорят, ама никой не го е виждал.
Smeh
на 04.12.2006 в 12:41:45 #91NASKO SIRAKOVx4, нали се сещаш че ако Пенев нямаше контузия мачовете на Сираков щяха да бъдат 0 на световното..
На USA'94 имаме 3 решаващи фигури - Стоичков, Балъков, Лечков. Другите са на приливи и отливи. Ако някой от тези тримата беше играл по-слабо другите "играчи" щяха да видят медали през крив макарон. Само, че за някои говеда те са били основата.
Ей тия същите + Илиян Илиев паднаха в София от Олимпия Любляна с 1:2. Малко не им достигна да повторят успеха в USA'94.
P.S.
А бе защо се ебаваш с Трифон Иванов... и той има малък принос поне...
kennys
на 04.12.2006 в 12:40:37 #90на фокус съм спрял да им вярвам от много време
1948
на 04.12.2006 в 12:39:47 #89истина е вече е официално. даже и фокус спорт го обявиха
1948
на 04.12.2006 в 12:39:03 #88ти си бил по към Ню йорк. горе долу ми говори но аз избягвах да ходя към ню йорк че много лудница там
kennys
на 04.12.2006 в 12:37:42 #87Ако таве се окаже поредната лъжа започвам война срещу всички медии в БГ и ще ги съсипя.
jordas
на 04.12.2006 в 12:37:29 #86ходих до атлантик сити на около час път с кола от брадли е , това е на брега на океана близко е до манхатан , около час и 30 минути с влак , ню джърси шоре , ако това ти говори нещо !
siv13
на 04.12.2006 в 12:36:49 #85Честито чорбари,и тоя индиец няма да ви помогне да стигнете ЛЕВСКИ.Но вие си го знаете това.
Argy
на 04.12.2006 в 12:35:46 #84Гледам говедата се пенят от злоба..че нали Баник изпаднали в Ц с Митал, какво се страхуват толкова!
1948
на 04.12.2006 в 12:35:20 #83това не гфо знам аз бях Атлантик сити и Уайлдууд