Главният селекционер на ЦСКА призна, че официалното обявяване на сделката по продажбата на ПФК ЦСКА АД на индийския бизнесмен Прамод Митал ще бъде утре. "В момента се работи по всичко, което се изисква, за да бъдат нещата по сделката както трябва. Условията в ЦСКА и досега бяха добри, надявам се занапред да станат още по-добри", каза още треньор номер 1 на България за 20-и век.
Тази сутрин пък всички футболисти на "армейците" подписаха декларации, че Васил Божков няма задължения към тях в сградата на "НОВЕ Холдинг" тази сутрин. Новината бе потвърдена и от няколко от играчите на "армейците" пред Топспорт.бг, които споделиха, че старите им договори остават в сила и при същите условия, които са били заложени и при старото ръководство на клуба. На срещата присъстваха и представител на новия собственик Митал, както и нотариус.
"Поводът за посещението ни на офиса на "НОВЕ Холдинг" е да подпишем декларации, че клубът не ни дължи средства към този момент. Бъдещето на клуба не е дискутирано", каза пред медиите старши треньорът на "армейците" Пламен Марков, но отказа да коментира информацията, че вече се е срещал с индиеца Митал.
"Не желая да коментирам с кого съм се виждал", каза бившият селекционера на националния отбор.
Както е известно, индийският бизнесмен закупи клуба от Васил Божков, като прехвърлянето на контролния пакет акции е станало вчера в Лондон, което бе потвърдено за Топспорт.бг от два независими един от друг източника.
В същото време пък председателят на Надзорния съвет на 30-кратните шампиони Стефан Орманджиев е събрал нещата от офиса си на стадион "Българска армия" и си е тръгна, съобщи радио "Гонг". По този начин бившият международен рефер негласно потвърди, че няма да остане в клуба след смяната на собствеността. Заместник на Орманджиев ще бъде бившият вицепремиер Александър Томов, който е много близък до Митал.
Пламен Марков твърдо остава в ЦСКА поне до 30 юни 2007 година. Очаква се в спортно-техническото ръководство на "армейците" да влезе Стойчо Младенов.
След смяната на властта на "Армията" в клуба ще бъде назначен спортно-технически директор. Този пост най-вероятно ще бъде заеман от легендата Димитър Пенев, който сега отговаря за селекцията на "червените". Близки до новия собственик споделиха, че в ЦСКА най-вероятно ще дойде и Христо Бонев.
A*C*M
на 04.12.2006 в 13:17:30 #122"Намеренията на Митал са много сериозни и за кратък срок той ще направи от ЦСКА един от най-силните клубове в Европа", разкриха близки на индийския милиардер.
the pigsty
на 04.12.2006 в 13:17:16 #121Има заводи в Босна, Индия, Либия, Нигерия и Филипините. От днес има и кочина в българия
red_master
на 04.12.2006 в 13:17:07 #120Аре,Супа,специално за теб!
red_master
на 04.12.2006 в 13:15:37 #119Хора,за тренера не вярвайте! За мен най-добре да поканят оная Дрога Даум-може да е всякакъв,но поне си разбира от работата!
raev
на 04.12.2006 в 13:14:45 #118Савичевич, за финал мармотите трябва да са повече, както и за 15 000 000 за селекция
dudu4eto
на 04.12.2006 в 13:14:06 #117абе прасенца сега като станете Челси на Балканите да не ви изкомандват да играете със сини екипи
red_master
на 04.12.2006 в 13:13:29 #116Хайде,Армейци-да вдигнем наздравица за освобождаването от мафията на Черепа-гадната синя подлога!!!!
А уефскито...мъка,мъка...сега ще има ексцесии,а много говеда ще умрат от завист...Абе Армагедон за говедата и това си е!!! 
the pigsty
на 04.12.2006 в 13:13:29 #115тц тц тц , от два часа с нов шеф и вече шампионската лига спечелихте . до утре вече ще сте междугалактически шампиони . а след това ще се събудите с познатата болка в гъза и ще разберете че не сте излизали изобщо от кочинката . радвайте се докато е време че вие си знаете какво ви чака прасенца недоклатени - 7:2 и почетното второ място
Savicevic
на 04.12.2006 в 13:13:06 #114Финал в Шампионската лига 2009...И един мармот завива шоколада в станиол
A*C*M
на 04.12.2006 в 13:12:52 #113незнам аз просто се радвам конвоя да каже
A*C*M
на 04.12.2006 в 13:11:34 #112Престашето на Митал Стийл : "Целите на Прамод Митал са да изведа ЦСКА до финал в Шампионската Лига до 2009 година" Зимата ще се дадът 15 милиона евро за трансфери + 7 милиона за треньо (най-велорятно Ериксон или Боби Робсън) !

Savicevic
на 04.12.2006 в 13:09:33 #111МАЙОРЕ, спори с аргументи ако можеш. Не беше следващата година,а беше 1996. Отборът на Левски 1994 нямаше нищо общо с този от 1996.
convoy
на 04.12.2006 в 13:07:54 #110Са говедата се изяждат от злоба ! Престашето на Митал Стийл : "Целите на Прамод Митал са да изведа ЦСКА до финал в Шампионската Лига до 2009 година" Зимата ще се дадът 15 милиона евро за трансфери + 7 милиона за треньо (най-велорятно Ериксон или Боби Робсън) ! КЪДЕТО Е ТЕКЛО ПАК ЩЕ ТЕЧЕ !!!
Musolini
на 04.12.2006 в 13:06:55 #109МАЙОРA Жълти, жълти, ама верни. А и тия в Топспорт са цесекари бре Майоре. Наши хора
Savicevic
на 04.12.2006 в 13:04:25 #108смех, сравнението с Викинг е меко казано безумно...Играеш цял сезон, след това още един месец световно, почти никаква почивка и отново почваш-това стана срещу Олимпия...
mando
на 04.12.2006 в 13:03:52 #107"Стефан Орманджиев освободи офиса си на "Българска армия"" Ауууууууу... НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ
. Трябва да се пие по тази причина
BG-Win
на 04.12.2006 в 13:02:45 #106CESEKAR4E
на 04.12.2006 в 13:02:32 #105МИТАЛ КАЗА: "ЛЕВСКИ В Б група" БОБИ МИХаЙЛОВ: "СЛУШАМ ШЕФЕ!!!!" ЩЕ ГО ЯДЕТЕ ВЕЧЕ!!!!
Musolini
на 04.12.2006 в 13:01:06 #104МАЙОРA А ти приятелю винеше Топспорт! Видя ли, че са е така! Само ЦСКА и утре се стягай за шестица на Стамфорд Бридж. Да извикаме мощно - Долу Левскиииииииии!!!!!!!!
SoNoR
на 04.12.2006 в 13:00:21 #103Защото всичко е пари...ако индиеца цака...през оная им работа шефчетата че са си сини...ще лапнат парите.