Главният селекционер на ЦСКА призна, че официалното обявяване на сделката по продажбата на ПФК ЦСКА АД на индийския бизнесмен Прамод Митал ще бъде утре. "В момента се работи по всичко, което се изисква, за да бъдат нещата по сделката както трябва. Условията в ЦСКА и досега бяха добри, надявам се занапред да станат още по-добри", каза още треньор номер 1 на България за 20-и век.
Тази сутрин пък всички футболисти на "армейците" подписаха декларации, че Васил Божков няма задължения към тях в сградата на "НОВЕ Холдинг" тази сутрин. Новината бе потвърдена и от няколко от играчите на "армейците" пред Топспорт.бг, които споделиха, че старите им договори остават в сила и при същите условия, които са били заложени и при старото ръководство на клуба. На срещата присъстваха и представител на новия собственик Митал, както и нотариус.
"Поводът за посещението ни на офиса на "НОВЕ Холдинг" е да подпишем декларации, че клубът не ни дължи средства към този момент. Бъдещето на клуба не е дискутирано", каза пред медиите старши треньорът на "армейците" Пламен Марков, но отказа да коментира информацията, че вече се е срещал с индиеца Митал.
"Не желая да коментирам с кого съм се виждал", каза бившият селекционера на националния отбор.
Както е известно, индийският бизнесмен закупи клуба от Васил Божков, като прехвърлянето на контролния пакет акции е станало вчера в Лондон, което бе потвърдено за Топспорт.бг от два независими един от друг източника.
В същото време пък председателят на Надзорния съвет на 30-кратните шампиони Стефан Орманджиев е събрал нещата от офиса си на стадион "Българска армия" и си е тръгна, съобщи радио "Гонг". По този начин бившият международен рефер негласно потвърди, че няма да остане в клуба след смяната на собствеността. Заместник на Орманджиев ще бъде бившият вицепремиер Александър Томов, който е много близък до Митал.
Пламен Марков твърдо остава в ЦСКА поне до 30 юни 2007 година. Очаква се в спортно-техническото ръководство на "армейците" да влезе Стойчо Младенов.
След смяната на властта на "Армията" в клуба ще бъде назначен спортно-технически директор. Този пост най-вероятно ще бъде заеман от легендата Димитър Пенев, който сега отговаря за селекцията на "червените". Близки до новия собственик споделиха, че в ЦСКА най-вероятно ще дойде и Христо Бонев.
MAKAROV
на 04.12.2006 в 13:58:04 #162Savicevic Регистриран на: 02.11.2006, 11:47 СУПАТА ти много ги разбираш нещата бе. Трябва тебе да те направят треньор на ЦСКА. А на пресконференциите само ще повтаряш ДГД, КЗЛ, ТРИЙСЕТ И ЕДНО СЕДЕМ НА ЕДНО и успех на европейските отбори ================================= МУхахахахахахахахаха хахахаха

ЧЕРВЕНАТА
на 04.12.2006 в 13:57:49 #161Адолф, къде си противореча? СУПА, точно затова,защото не съм давала пари за ЦСКА/освен за билети,артикули/,аз не мога да се изплюя на Божковите пари,на тези,които е давал за ЦСКА. МАКАРОВ, благодаря за пожеланията,но дали са искрени...
,шегувам се.Това,което мисля,това казвам,не съм лицимерка.
САМО ЦСКА !!!
Savicevic
на 04.12.2006 в 13:57:29 #160"ТО БЕЗ СТОЙЧО НА КЪДЕ" ================== Верно, накъде без Стойчо? Няма да има титли на "говеждия стадион" и радост с изкривени физиономии и пяна на устата.
О, Мануел Мендоса, защо си само 1, 60 и ни вкара гол с глава. Друго си е Стойчо бе. Ово йе класа 
ПФК Подуене 1x15
на 04.12.2006 в 13:57:13 #159А НИКИТО МАЛКАТА ПЕРУКА КЕ ПАЗИ ЛИ ЗА ЛЕВСКИТО? ДАНО ДА Е ТОЙ ДА НИ ПОРАЗВЕСЕЛИ ОЩЕ ПОВЕЧЕ
Argy
на 04.12.2006 в 13:57:08 #158Червената, Бай Ганьо и Атанас Раев работят за себе си, не за Лефски,има разлика! Опазил на господ от такива" работяги". да си стоят в Подуене! Само ЦСКА!
Savicevic
на 04.12.2006 в 13:55:23 #157СУПАТА ти много ги разбираш нещата бе. Трябва тебе да те направят треньор на ЦСКА.
А на пресконференциите само ще повтаряш ДГД, КЗЛ, ТРИЙСЕТ И ЕДНО СЕДЕМ НА ЕДНО и успех на европейските отбори. 
raev
на 04.12.2006 в 13:55:10 #156Червената, забелязвам известни противоречия при теб. Титлата я проиграхме благодарение на Божков и управата му, и понеже не смятам че човек с такъв бизнес е глупак значи е умишлено. По въпроса за това как стои левски на терена просто не ми се коментира най малкото защото не ми дреме за тях, а щом можеш да изпитваш уважение към хора като Батков и Сираков, значи си доста философски настроена личност
ПФК Подуене 1x15
на 04.12.2006 в 13:54:12 #155ТО БЕЗ СТОЙЧО НА КЪДЕ !!! А ПЪК ТОМОВ КЪДЕ СЕ Е ЗАПЪТИЛ ??? ОТ ТРЪН ТА НА ГЛОГ, ТЕ ТОВА МУ СЕ ВИКА ГУВЕЖДА РАБОТА.
BIG
на 04.12.2006 в 13:53:24 #154"Левски стои добре като отбор и като ниво на управление на клуба,а ние издишаме,аз ценя хората,които РАБОТЯТ" мухахахахахахахахаххахахаха такъв смях .... Дано не почнеме да работиме като в Левски -1:15. Червената президент президент
A*C*M
на 04.12.2006 в 13:52:29 #153макаров -подлога САМО ЦСКА
rаew
на 04.12.2006 в 13:50:29 #152мухаха има един люпещ на преден план. Виж му фанелката - едно Л с две звезди - хахахаха
BIG
на 04.12.2006 в 13:50:03 #151ЧЕРВЕНАТА това кадето го каза е пълен майтап. Толкова болка има по този свят хахаха
MAKAROV
на 04.12.2006 в 13:49:11 #150ЧЕРВЕНАТА, не можеш да си представиш, колко си права! Браво за коментара ти!
За съжаление пове4ето от вашия лагер са едни нищожни мижитурки, обзети от злоба и ярост и не могат ( на пове4ето не им се отдава, а другите са заслепени) да погледнат поне веднъж безпристрастно върху нещата. На такива като теб с удоволствеие ще пожелая успех и пове4е радостни мигове с любимия ти клуб! 
rаew
на 04.12.2006 в 13:45:04 #149ЧЕРВЕНАТА
на 04.12.2006 в 13:43:16 #148Раев, аз съм цесекарка,ти знаеш това добре,но пристрастията не ми пречат да съм обективна.Защо ние се издънихме и изпуснахме титлата,защо Батков/с право/ ни се подиграва ,че сме с класа под Левски като организация и професионализъм на повечето нива,защо школата ни беше задмината от тази на Локо СФ дори като инфраструктура,има още много ЗАЩО около ЦСКА,и за тях не са отговорни факторите от Левски,нека си погледнем в нашия двор.Тази година Левски стигна до 1/4финал,ШЛ и стана шампион,за нас не ми се говори повече,че ми си изприщи езика. Левски стои добре като отбор и като ниво на управление на клуба,а ние издишаме,аз ценя хората,които РАБОТЯТ,па дори и те да са опоненти на моя любим отбор,та дори това да е най-големия ми враг,такива хора са достойни за уважение и те имат моето такова,независимо от цвета на клуба. САМО ЦСКА !!!
rаew
на 04.12.2006 в 13:42:39 #147МАЙОРA Регистриран на: 10.04.2006, 13:45 мухахаха ебаси снимката верно
werderbremen
на 04.12.2006 в 13:41:03 #146ALEX_D_GREAT Някой изгрухтя или така ми се чу
Savicevic
на 04.12.2006 в 13:32:34 #145Сега Йешич ще го уволнят от Партизан и ще се върне на бял кон в ЦСКА.
Всеки, който е следял поне малко сръбския футбол, знае какъв треньор е Йешич, но все пак феновете на ЦСКА винаги са имали претенции, че разбират най-добре играта, та дано да видим Миодраг(Генерала е прякора на Гочето) отново на Армията...

raev
на 04.12.2006 в 13:32:11 #144Червената, при цялото ми уважение към някои от твоите коментари, смея да отбележа че левски представя България благодарение на Божков и управата около него, а това как я представят е въпрос на гледна точка. По въпроса, Божков даваше, да но и взимаше. И най накрая, лично аз се съмнявам че Божков остава без никакво влияние в ЦСКА въпреки всякакви сделки, особенно ако все пак някога има развитие по въпроса за базите
Posh
на 04.12.2006 в 13:30:32 #143Достатъчно е че Чери и Стиви няма да ги има - който ще да е друг