Главният селекционер на ЦСКА призна, че официалното обявяване на сделката по продажбата на ПФК ЦСКА АД на индийския бизнесмен Прамод Митал ще бъде утре. "В момента се работи по всичко, което се изисква, за да бъдат нещата по сделката както трябва. Условията в ЦСКА и досега бяха добри, надявам се занапред да станат още по-добри", каза още треньор номер 1 на България за 20-и век.
Тази сутрин пък всички футболисти на "армейците" подписаха декларации, че Васил Божков няма задължения към тях в сградата на "НОВЕ Холдинг" тази сутрин. Новината бе потвърдена и от няколко от играчите на "армейците" пред Топспорт.бг, които споделиха, че старите им договори остават в сила и при същите условия, които са били заложени и при старото ръководство на клуба. На срещата присъстваха и представител на новия собственик Митал, както и нотариус.
"Поводът за посещението ни на офиса на "НОВЕ Холдинг" е да подпишем декларации, че клубът не ни дължи средства към този момент. Бъдещето на клуба не е дискутирано", каза пред медиите старши треньорът на "армейците" Пламен Марков, но отказа да коментира информацията, че вече се е срещал с индиеца Митал.
"Не желая да коментирам с кого съм се виждал", каза бившият селекционера на националния отбор.
Както е известно, индийският бизнесмен закупи клуба от Васил Божков, като прехвърлянето на контролния пакет акции е станало вчера в Лондон, което бе потвърдено за Топспорт.бг от два независими един от друг източника.
В същото време пък председателят на Надзорния съвет на 30-кратните шампиони Стефан Орманджиев е събрал нещата от офиса си на стадион "Българска армия" и си е тръгна, съобщи радио "Гонг". По този начин бившият международен рефер негласно потвърди, че няма да остане в клуба след смяната на собствеността. Заместник на Орманджиев ще бъде бившият вицепремиер Александър Томов, който е много близък до Митал.
Пламен Марков твърдо остава в ЦСКА поне до 30 юни 2007 година. Очаква се в спортно-техническото ръководство на "армейците" да влезе Стойчо Младенов.
След смяната на властта на "Армията" в клуба ще бъде назначен спортно-технически директор. Този пост най-вероятно ще бъде заеман от легендата Димитър Пенев, който сега отговаря за селекцията на "червените". Близки до новия собственик споделиха, че в ЦСКА най-вероятно ще дойде и Христо Бонев.
BIG
на 04.12.2006 в 14:20:42 #182"Убеден съм, че не си толкова наивна да смяташ, че Божков не е на печалба от ЦСКА" Аз пък съм убеден ,че е на 12 години.И диктува на някои да и пише глупостите
Умeн
на 04.12.2006 в 14:20:35 #181Февруари 2006, левски отстраняват Удинезе сори - Артмедия
Savicevic
на 04.12.2006 в 14:18:46 #180Не се излагайте. Левски се разбра, че почти сигурно ще са поставени след мачовете с Шалке, тъй като тогава в повечето в първенства развоят беше ясен. Не си съчинявайте истории, на които вас ви се ще да са верни. Дали титлата е купена или не е друг въпрос, но не манипулирайте хората с измислени истории за коефициента, които сте чули-недочули.
rаew
на 04.12.2006 в 14:17:17 #179Червената, ще си позволя и аз да се намеся. Божков дал пари - добре. Но : 1. Затварянето на сектор Г - безскрупулен акт на незаинтересован човек, човек далеч от проблемите на отбора и т.н. За това, че не е фен на отбора няма какво да говорим 2. За шест години той е дал само едно интервю с посочени от него медии. В него обвини треньора за всички несполуки през годината. 3. Слуховете за продажба на клуба тръгнаха след като за пореден път стана ясно, че Нове холдинг няма да получи базата на ЦСКА на концесия. 4. Убеден съм, че не си толкова наивна да смяташ, че Божков не е на печалба от ЦСКА. Фактът, че е собственик на букмейкърска къща е повече от показателен за далаверките, които може да си върти, без да го е е еня за болежките на фенове като теб. Защо той позволи да бъде разбит отбор , победил Ливърпул, ако не за да излезе на печалба от продажбата на футболистите. Извод: с него начело никога нямаше да видим ЦСКА там , където искаме
Elmo
на 04.12.2006 в 14:16:03 #178Толко болни чорбета, колкото са тук и ма армията няма да видиш....

Умeн
на 04.12.2006 в 14:15:40 #177червена, не знам дали ще отогвориш на първия ми пост, по въпроса колко пари е налял черепа, но последното нещо, за което аз лично исках да се махне той е 'безумното наливане на пари', сори ама това ти писание е глупост ще ти кажа наша скромност защо се РАДВА ДНЕС: Февруари 2006, левски отстраняват Удинезе, във този форум (стария формат) един човек писа - Левски са почти сигурни поставени в 3-ки кръг за ШЛ, ако земат 'нещо' с/у Удинезе, ЦСКА дава титлата....НЕ повярвах 9 Март 2006 - лефски вземат 'нещо' срещу Удинезе, 10 дни по-късно ЦСКА вече е загубил 4 (четири) точки в шампионата в това число равен като домакин с/у Беласица. Сори ама в пророци не вервам, вервам в логиката, поразмислих и се оказа че форумния 'пророк' е бил прав....от тогава не бех влизал в тоя сайт до преди месец (питай другите форумци) когато отново се заговори че черепа се маха, за мене престоя му в ЦСКА обезсмисли вярата ми във играта (колкото и малка да е била), вечни дербита, едно друго, ала бала ей затова не го ща ЧЕРЕПА, предполагам това е мъчило и доста форумци та затуй се черпя днес а не за финал през 2009-а, а относно мнението ти за синята класа...друга тема не ми се спори
Savicevic
на 04.12.2006 в 14:14:47 #176"бъдещето е, както се пееше в песента на Коп." ========================== Хейзъл и Хилзбъроу, до там водят песните на Коп.
raev
на 04.12.2006 в 14:14:05 #175Червената, значи и според теб целта оправдава средствата, толкова по въпроса за Батков и Сираков. Ходя на почти всички мачове на ЦСКА и това което ме интересува е как изглеждат футболисти като Данчо Тодоров и Вальо Илиев след мач който управата е договорила и съдята решил, а дали феновете на левски се радват не ме интересува
Savicevic
на 04.12.2006 в 14:13:44 #174МАЙОРЕ, добре бе, не се ядосвай, просто питам.
BIG
на 04.12.2006 в 14:12:34 #173ЧЕРВЕНАТА и хората от сектата на Моон са били щасливи мигове преди да се самообият. Не е там идеята.Трудно ти е да го разбереш гледам. А и расъжденията ти са като 12 годишно дете без да се обиждаш.Толкова повърхностни ,че се чудиш да се смееш ли да плачеш ли. Левски това левски онова.Такъв измислен отбор като Левски няма просто.Да падат с по 5-0 да нямат 2 гола и да са щасливи.Тия хора просто са за съжаление чесно ти го казвам. Това може да го мисли само един болен мозак. Отбора е слаб.Нямат идея.Играят демодиран бавен футбол без 1 добър играч.Не купиха никои въпреки ,че отидат в "невероятно силната" ШЛ.Гаврата е пълна. Но дори да ти го нарисувам пак няма да ме разбереш
njаkoi
на 04.12.2006 в 14:12:07 #172Червена привет, Разбирам и адмирирам позицията , но си мисля ,че трудно ще бъдеш разбрана. Болката и горчивината в Червените души е твърде много и не позволява да се признаят и очевидните неща. А очевидно е , че Левски направиха успешна година в Европа. С какво, как и защо е отделен въпрос, но това не омаловажава постигнатото от екипа им. Аз лично не уважавам подхода им, че целта оправдава средствата, пълните с тон глупости медийни истерии, претенциите им за единственост, въпиющата корупция - само пуберите в синьо не знят, че за да играе играч в Левски трябва да плаща и парите се делят на три - Сираков, Батко и Таке и Къро... Но Левски постигнаха целта си - спечелиха жизнено важните за тях милиони. Че ще си ги делят с Божков и Чорни няма значение. Без тях те бяха кауза пердута за години напред. Но в еуфорията за спечеленото в зелено те не видяха , че загубиха страшно много. Първо - авторитет, никой не те уважава след такава серия от загуби, второ - пари - едва ли някой ще купи играчи допуснали голова разлика от малко на много и трето - инерция. Отборът на Левски бе форсиран и сега играе по-слабо от преди една година. И играе по-слабо от ЦСКА.Четвърто - изгуби Ян Деркс, а какво може той ще разберете скоро. И последното - разбиха бъдещето на Валери. Просто приложиха схемата Гонзо. Нищо ново незабравимо, нищо ново ненаучено... А бъдещето е , както се пееше в песента на Коп...
Savicevic
на 04.12.2006 в 14:11:43 #171"Интертото също е начин за пробив" ===================== Ха, не се надявай, там повечето отбори са от класата на Хайдук Кула, така че трудно ще минете дори първия кръг
MAKAROV
на 04.12.2006 в 14:09:25 #170ЧЕРВЕНАТА Регистриран на: 10.04.2006, 10:40 ,но питайте "сините" фенове как се чувстваха тази година,щастливи ли бяха,радваха ли се,ако отговора е "ДА",то Батков и Сираков не подлежат на негативен коментар. =======================================================
: 2006-та ще остане завинаги в спомените на вси4ки истински ЛЕВСКАРИ! Благодарим ви мом4ета за приятните мигове и безсънните нощи, които ни подарихте през тази година! 
Savicevic
на 04.12.2006 в 14:07:13 #169"Това, че се пограваш на един безсилен, злобен неудачник, не значи, че го мразиш!!! Ами той не ти е в категорията!!! " ======================== Майоре, тва да не са те научили в казармата преди да станеш майор?
Виждам, че много разбираш от неудачници, злобари, комплексари? Анализираш себе си може би? 
MAKAROV
на 04.12.2006 в 14:04:53 #168ЧЕРВЕНАТА Регистриран на: 10.04.2006, 10:40 МАКАРОВ, благодаря за пожеланията,но дали са искрени... =================================== Аз малко се откроявам от стадото свине в този форум , сигурно съм бил на пове4е ма4ове на Цска в Европа ( с приятели Цска-ри), отколкото пове4ето пишлигари тук, дето дори и зад граница не са излизали, но псувните са ги усъвършенствали перфектно.
ЧЕРВЕНАТА
на 04.12.2006 в 14:04:20 #167АРГИ, "Бай Ганьо и Атанас Раев работят за себе си, не за Лефски,има разлика!" Това го кажи на баща ми/той е левскар/,човека се нагледа на мачове. Не съм философски настроена,просто това съм аз,сега да тръгна да плюя Левски не мога,а и за какво,Батков може да е всякакъв,Сираков също,Стоилов също,но питайте "сините" фенове как се чувстваха тази година,щастливи ли бяха,радваха ли се,ако отговора е "ДА",то Батков и Сираков не подлежат на негативен коментар. САМО ЦСКА!!!
Savicevic
на 04.12.2006 в 14:04:03 #166На мястото на Орманджиев-Вълка Лупи...
CESEKAR4E
на 04.12.2006 в 14:02:39 #165ЕЙ СМЕШНИЦИ РАДВАЙТЕ СЕ СМЕЙТЕСЕ АМА ПОСЛЕ ШЕ ГО ДУХАТЕ НА КРАЯ НА ШАМПИОНАТА!!!!
BIG
на 04.12.2006 в 14:00:17 #164adolf

BIG
на 04.12.2006 в 13:58:06 #163Истината е ,че ЧЕРВЕНАТА се бори с себе си да не каже "ОТ ЛЕВСКИ СЪМ МОМЦИ" Слаби опити да се обеди сама себе си ,че харесва ЦСКА ,но понеже била "обективна" харесва Левски заради всички тези измислени неща заради които фанатизираните Левскари харесват своя отбор. Надявам се ЧЕРВЕНАТА да намери отбора които и ляга на душата и да не се терзае повече
Коментара повече е излишен.