Главният селекционер на ЦСКА призна, че официалното обявяване на сделката по продажбата на ПФК ЦСКА АД на индийския бизнесмен Прамод Митал ще бъде утре. "В момента се работи по всичко, което се изисква, за да бъдат нещата по сделката както трябва. Условията в ЦСКА и досега бяха добри, надявам се занапред да станат още по-добри", каза още треньор номер 1 на България за 20-и век.
Тази сутрин пък всички футболисти на "армейците" подписаха декларации, че Васил Божков няма задължения към тях в сградата на "НОВЕ Холдинг" тази сутрин. Новината бе потвърдена и от няколко от играчите на "армейците" пред Топспорт.бг, които споделиха, че старите им договори остават в сила и при същите условия, които са били заложени и при старото ръководство на клуба. На срещата присъстваха и представител на новия собственик Митал, както и нотариус.
"Поводът за посещението ни на офиса на "НОВЕ Холдинг" е да подпишем декларации, че клубът не ни дължи средства към този момент. Бъдещето на клуба не е дискутирано", каза пред медиите старши треньорът на "армейците" Пламен Марков, но отказа да коментира информацията, че вече се е срещал с индиеца Митал.
"Не желая да коментирам с кого съм се виждал", каза бившият селекционера на националния отбор.
Както е известно, индийският бизнесмен закупи клуба от Васил Божков, като прехвърлянето на контролния пакет акции е станало вчера в Лондон, което бе потвърдено за Топспорт.бг от два независими един от друг източника.
В същото време пък председателят на Надзорния съвет на 30-кратните шампиони Стефан Орманджиев е събрал нещата от офиса си на стадион "Българска армия" и си е тръгна, съобщи радио "Гонг". По този начин бившият международен рефер негласно потвърди, че няма да остане в клуба след смяната на собствеността. Заместник на Орманджиев ще бъде бившият вицепремиер Александър Томов, който е много близък до Митал.
Пламен Марков твърдо остава в ЦСКА поне до 30 юни 2007 година. Очаква се в спортно-техническото ръководство на "армейците" да влезе Стойчо Младенов.
След смяната на властта на "Армията" в клуба ще бъде назначен спортно-технически директор. Този пост най-вероятно ще бъде заеман от легендата Димитър Пенев, който сега отговаря за селекцията на "червените". Близки до новия собственик споделиха, че в ЦСКА най-вероятно ще дойде и Христо Бонев.
куоки 3
на 04.12.2006 в 14:48:43 #222абе, защо от нас се интересуват само милиардрери,а от вас само мафиоти и комсомолци?
Savicevic
на 04.12.2006 в 14:48:20 #221"и като си толкоз ербап моеш ли да ми кажеш защо от сега се знае че лески и догодина ще са поставени в 3-ти кръг, ако станат шампиони?? аз не се рова в статистика но има хора които могат да ти го обяснят подробно и за националните коефициенти и за клубните " ====================== Отсега не се знае, че Левски ще бъде поставен. Но има голяма вероятност, ако се сравнява с това, какви са били коефициентите от предните години. Както и да е, не е възможно след мачовете с Артмедия това да се е знаело с 80% сигурност, която да е гаранция за сключването на подобна сделка. След тези с Удинезе-може би.
Savicevic
на 04.12.2006 в 14:45:36 #220ССС, и кога е било това? Срещу Челси ли, срещу ЦСКА ли, срещу Барса там ли...Дори в Бремен Домовчийски трябваше да играе контузен.
rаew
на 04.12.2006 в 14:45:22 #219SSS онзи направо се оказа пророк
Elmo
на 04.12.2006 в 14:45:18 #218MAKAROV Регистриран на: 10.04.2006, 00:56 Пуснато на: 04.12.2006, 16:42 МАЙОРA, нямам намерение да влизам в диалог с 4овек, който е изпълнен с такава злоба и всеки 2-ри пост съдържа псувня. Да псува може всеки, но псувнята е оръжието на слабите и ограни4ени хора със слаби нерви ( вземи СУПАТА за пример ). Когато си безпомощен, съответно 4овек си излива гнева по този на4ин. Аз, както и много Левскари, тая година бяхме истински щастливи от представянето на ЛЕВСКИ, а това, как вие дребните 4ервени душици оценявате представянето ли, надали има някой, на който да му пука Смее се Много щастлив ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::;

Savicevic
на 04.12.2006 в 14:44:28 #217Ми коя е селекцията-Петре, Трика, Велизар, Тунчев, В. Илиев, Й. Тодоров, национали и футболисти с огромен опит в евротурниририте, побеждавали Леверкузен, Ливърпул и т.н. А Левски какво има-играчи от втора дивизия на Франция, неуспели в чужбина български играчи, няколко юноши плюс футболисти, които отадвна си играят в отбора. За мен селекцията на ЦСКА е по-добра.
BIG
на 04.12.2006 в 14:44:10 #216Просто жена и логика са две различни неща.Имат много качества дори по добри от на мажете но логиката им е 0. НЕ е истина. Толкова не съм се смял от доста време.Ебати глупостите
Elmo
на 04.12.2006 в 14:42:57 #215BIG, Прав си за тъпотата, черногледи фенчета спорат кой имал по голяма пишка, ама хората дето разбират (аз не със сигорност не съм един от тях) ви се смеят отстрани
MAKAROV
на 04.12.2006 в 14:42:22 #214МАЙОРA, нямам намерение да влизам в диалог с 4овек, който е изпълнен с такава злоба и всеки 2-ри пост съдържа псувня. Да псува може всеки, но псувнята е оръжието на слабите и ограни4ени хора със слаби нерви ( вземи СУПАТА за пример ). Когато си безпомощен, съответно 4овек си излива гнева по този на4ин. Аз, както и много Левскари, тая година бяхме истински щастливи от представянето на ЛЕВСКИ, а това, как вие дребните 4ервени душици оценявате представянето ли, надали има някой, на който да му пука

SoNoR
на 04.12.2006 в 14:40:57 #213Ние нямахме нито един нападател целия полусезон! Пускахме халфове като нападатели! ============================================================= Ние дори нямахме халфове, и десен бек.Относно халфовете- нямаме типично ляво крило и истински опорен полузащитник
ЧЕРВЕНАТА
на 04.12.2006 в 14:40:22 #212"Във въпрсония пост призоваваш за по-малко еуфория, защото не се знае дали нещата няма да станат "от трън - на глог"..Самата ти идея, че може да има по-зле от тази анархия, кара червените да реагират..Това, гарнирано с финансовата част на управлението Божково, действат като детонатор на трупаната с години болка от безхаберието на един човек..А че си цскарка, не се съмнявам " АДОЛФ, "от трън,та на глог",значи в нашия случай от едно ниско ниво на управление/като Божковото/ да преминем към друго също толкова ниско ниво на управление/"самата ти идея, че може да има по-зле от тази анархия..."Аз такава идея не съм вмъквала в постовете си,но щом ти идва наум,знае ли човек,къде е дъното... НЕ ДАЙ БОЖЕ !!! САМО ЦСКА !!! ЧАО ОТ МЕН !!! Бая се застоях,а кой ще ми върши работата !
Приятна вечер на всички !!!
4ERVENO
на 04.12.2006 в 14:40:13 #211vencho Добре де , ти да си чул някой от нас да отрича кой и кога е създал нашия отбор?Какво сега да се отречем от ЦСКА , така ли да направим?Баща ти или майка ти 100% са били партийни членове преди 1989год. и какво от това , да те съдим теб за това ли или пък тях?
vencho
на 04.12.2006 в 14:39:56 #210МАЙОРA Регистриран на: 10.04.2006, 13:45 Абе като на първокласник ли да ти обяснявам , кой клас си??? , я сядай над домашните че утре си на училище
)))), официялната регистрация е 1914
Savicevic
на 04.12.2006 в 14:38:58 #209МАЙОРЕ, а ние колко нападатели имахме? Домовчийски контузен, Ангелов контузен, Гонзо контузен. Ние 80% от мачовете ги изкарахме с Йовов напред или един от тримата, който е здрав!
ФАВОРИТ
на 04.12.2006 в 14:38:52 #208Savicevic ,грешиш
Уефски има стархотна селекция-Ристосков,Перуката,Касабов,Александров за какво са му играчи като и с тези става,нека другите си пръскат парите по трансфери-Уефски разчита надруго...както винаги е било !

BIG
на 04.12.2006 в 14:38:33 #207Elmo цялата ти теза около това ,че ти си батко повечето са ученици не говори за добре за самочувствието ти. Само пред ученици ли можеш да се правиш на умен?Или смяташ ,че всички 30 годишни са "супер мега интелигентни"? Едно е да си тъп друго е да си нахално-тъп.
Умeн
на 04.12.2006 в 14:38:11 #206червена за това че е можело по-правилно да се харчат си права, аз го разбрах в смисъл - безумно МНОГО бил давал черепа Савичевич,спри да се правиш на тъп - не е необходимо да знаеш точното класиране в шампионатите за да видиш коефициентите на отборите и с голяма доза жероятност да предположиш къде ще е един отбор и като си толкоз ербап моеш ли да ми кажеш защо от сега се знае че лески и догодина ще са поставени в 3-ти кръг, ако станат шампиони?? аз не се рова в статистика но има хора които могат да ти го обяснят подробно и за националните коефициенти и за клубните
Savicevic
на 04.12.2006 в 14:35:40 #205МАЙОРЕ, а Левски какви играчи е купил. Левски сигурно не е дал и 200 000 лв. за селекция в последните 2 години. Най-скъпият трансфер-Джайеоба, не е играл в отбора от мачовете с Публикум. Така че не ми говори, ЦСКА разполага с много по-добра селекция от Левски в момента.
BIG
на 04.12.2006 в 14:35:19 #204МАЙОРA това нещо никога никои няма да го чуе от Левскар.Прекалено са комплексирани за да могат да наричат нещата с истинските им имена.
Elmo
на 04.12.2006 в 14:35:07 #2034ERVENO, най свястния пост до сега
