Бившият шеф на ЦСКА - Стефан Орманджиев похвали изпълнителният директор на клуба - Георги Илиев за работата, която върши от както се върна в Борисовата градина.
"Майкъла свърши отлична работа по стадиона. Благодарение на него "Армията" получи лиценз и ЦСКА се върна да играе мачовете си в своя дом", коментира Стиви О пред "Тема Спорт".
"Колкото до това, че е казал, че съм влизал в схеми, според мен Георги Илиев не е толкова тъп, за да говори такива неща за мен. Ние сме семейни приятели с него и ако има дами казва нещо - ще ми го каже в лицето, а не по вестниците.
Смятам, че са му вкарали думи в устата, които не е изричал, тъй като Майкъла много добре знае какво постигна клуба под мое ръководство - 13 поредни победи, 2 шампионски титли, победи над Ливърпул и Леверкузен", добави бившият рефер.
"А и по времето, когато аз работех в ЦСКА единственият човек, който се занимаваше с финансите на клуба беше Васил Божков", припомни Орманджиев.
Орманджиев: Майкъла не е толкова тъп
![Орманджиев: Майкъла не е толкова тъп](https://webnews.bg/uploads/images/30/2230/142230/orig.jpg?_=1446759423)
Източник: no frame media
БЕЗ РЕЗЕРВИ
Още по темата
Водещи
Бизнес
Истории
![loading...](https://webnews.bg/assets/images/loading.gif?_=1446728989)