Новият треньор на ЦСКА Галин Иванов бе част от отбора на "червените", който лепна най-срамното петно в историята на клуба - загубата с 0:8 от Литекс в Ловеч през 1998 година. Тогава Гальо смени Емил Кременлиев на полувремето. До момента защитата и вратарят на "армейците" бяха инкасирали 5 попадения, след появата на Иванов в игра и на Александър Томаш, Литекс бележи още 3 пъти.

Topsport.bg припомня най-големия позор на ЦСКА:

ЛИТЕКС - ЦСКА 8:0

1:0 Росен Кирилов 20, 2:0 Димчо Беляков 29, 3:0 Стефан Юруков 37, 4:0 Димчо Беляков 44, 5:0 Драголюб Симонович 45, 6:0 Стойчо Стоилов 57-дузпа, 7:0 Стойчо Стоилов 75, 8:0 Димчо Беляков 90