ЦСКА победи минимално с 1:0 Спартак Плевен в контрола, играна на "Царско село" в столицата.

Тимовете направиха доста скучен двубой, като ЦСКА започна срещата с девет от некартотекираните си играчи.

"Армейците" откриха резултата още в 36-та минута, след като Сержиньо центрира от фаул, получи се меле в наказателното поле и в крайна сметка Тенгариня отбеляза за 1:0.

След това отбелязване срещата протече доста мудно и безинтересно, като двата тима не успяха да си вкарат още голове и мача завърши при този резултат.

Лошата новина за Стойо Младенов обаче е свързана с Коста Стоянов. Старата травма на защитника се обади още в 6-ата минута и той веднага бе заменен.

В следващия кръг от А група ЦСКА гостува на Миньор Перник.