Галчев отстъпва мястото си на терена на Витанов.

70′

Георгиев сменя Воденичаров.

60′

Пропуск за Витоша! Панталеев не успява да изравни, останал очи в очи с Господинов.

60′

Цветанов заменя Цветков.

57′

Костадинов заменя Панталеев.

48′

ГОЛ за ЦСКА! Автор на попадението е Маламов!

46′

Величков е заменен от Петров, в състава на Витоша.

46′

Аясс сменя Александров.

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

35′

Шут на Галчев от фаул, реална опасност за съперниковия вратар няма.

30′

И Цветков стреля опасно, но резултатът остава все така непроменен.

24′

Изстрел на Галчев, топката минава встрани от целта.

11′

ЦСКА отговаря на съперника с два далечни изстрела. Попадения на стадиона в "Надежда" няма.

7′

Футболист на Витоша стреля, Господинов не е особено убедителен, но гол във вратата на "червените" не пада.

1′

Преслав Йорданов

ЦСКА гостува на Витоша (Бистрица) в отложен мач от 28-ия кръг на Югозападнана "В" група.

Двубоят стартира в 18:00 часа. Това на практика ще бъде последна проверка за "червените" преди финала за Купата на България срещу Монтана.

Срещата е пряк сблъсък между първия и втория във временното класиране и може да се нарече дерби, макар реално да няма особена интрига в него.

"Червените" са недосегаеми на върха в таблицата с 29 победи и 1 равенство и голова разлика 138:9. Витоша направи всичко по силите си да поддържа интригата, но нямаше как да поддържа бясното темпо на своя съперник и логично изостана.

Очаква се треньорът на ЦСКА Христо Янев да заложи на титулярите си в днешния мач. Той даде почивка на повечето от тях в последния двубой с Балкан (Варвара), за да ги предпази от контузии.

Срещу Витоша обаче той отново ще пусне основните си играчи, за да не загубят форма точно преди най-важния мач за сезона.