ЦСКА се изправя срещу елитния Ксанти в първата си контрола в Гърция.

В 38- ата минута Ксанти откри резултата. Попадението за гърците бе дело на Паркаш.

Това е втори мач за "червените" през новата година. Те стартираха 2016- а с победа над украинския Александрия с 4:2.

Topsport.bg ще проследи на живо срещата ЦСКА-Ксанти, която започва в 15:00 часа.

ЦСКА: Стоян Колев (в), Кирил Динчев, Ангел Грънчов, Божидар Чорбаджийски, Виктор Райчев, Петър Витанов, Борис Галчев (к), Самир Аясс, Момчил Цветанов, Александър Александров, Преслав Йорданов

1 - Начало на срещата!

3 - ЦСКА е с резервния си черен екип, а Ксанти в червено.

6 - Аясс пропуска да открие резултата. Футболистът на "армейците" се озова очи в очи със стража на противника, но стреля в него.

15 - ЦСКА атакува предимно отдясно. Най-активен за "червените" е Александър Александров.

20 - Удар на играч на Ксанти минава покрай вратата на Стоян Колев.

26 - Пропуск на Ксанти - нападател стреля с глава, но топката излиза в аут.

29 - ЦСКА се опитва да пресира, но Преслав Йорданов извършва нарушение.

33 - Играта е спряна - Преслав Йорданов получава лекарска помощ, след като защитник на гърците му влезе изключително грубо.

35 - Момчил Цветанов пропуска добро положение.

37 - Неточен пас на Кирил Динчев.

38 - Гол за Ксанти! Паркаш се разписва във врата на Стоян Колев.

41 - Момчил Цветанов опитва пробив по дясното крило, но губи лесно топката.

45 - Край на първата част!

45' - Старт на вторите 45 минути!

60' - Добър шанс се открива пред Хазуров, но той пропуска да се разпише.

70' - Слаб мач за ЦСКА. По всяка вероятност заради липсата на каквато и да било мотивация у съперника, но "червените" състезатели не влагат големи усилия в срещата и по-скоро очакват края й.

80' - Най-чистото положение за ЦСКА през второто полувреме, Йорданов пропуска от близка дистанция. Добра възможност за "армейците".

85' - Реферите не дадоха дузпа за ЦСКА, след като удар на Хазуров попадна в ръката на бранител на съперниковия отбор. "Червените" бяха ощетени в тази ситуация.