Националът на Гваделупа Матиас Фаетон ще се завърне в титулярния състав на ЦСКА за гостуването на Арда в неделя. Той пропусна загубата с 0:1 от Ботев (Пловдив) в сряда заради натрупани жълти картони. Фаетон ще се възползва от тактическите промени на новия треньор Стамен Белчев и ще стартира на любимата си позиция по лявото крило. Отдясно пък ще започне Тобиас Хайнц. На върха на атаката ще действа един измежду Каранга и Асприля в зависимост от здравословното състояние на бразилеца. Другият ще остане на резервната скамейка.

Една от дилемите пред треньора на "червените" е свързана с позицията зад централния нападател. Възможно е  Джонатан Линдсет, който бе титуляр във всички от досегашните 29 шампионатни мача, да получи почивка, а на негово място може да започне Шопов. Във всяка една от последните три срещи на ЦСКА в титулярните 11 имаше само чужденци. Предстои да видим дали това ще се случи за четвърти пореден път, или с включването на пловдивчанина тенденцията ще бъде нарушена.