Единствено капитанът Юрген Матей е бил на терена през цялото време в шестте шампионатни мача на ЦСКА. Той не е изпуснал нито минута и от седемте срещи на тима в Лигата на конференциите, като получи почивка само срещу Хебър в турнира за Купата на България

Жорди Кайседо е голмайсторът на ЦСКА с осемте си попадения от началото на сезона във всички турнири, а освен това е и реализатор №1 в efbet Лига с 5 точни удара. Отбеляза срещу ФК ЦСКА 1948, Пирин, Черно море, Славия и Левски. Не успя да го стори единствено срещу Ботев (Враца).

Затвърди се тенденцията, че когато Кайседо вкара 2 гола за ЦСКА, 4 дни по-късно бележи срещу Левски и "армейците" побеждават. Той отбеляза по 2 попадения на Монтана на 21 април (6:0) и Хебър на 22 септември (2:0), а впоследствие се разписа срещу "сините" при 2:0 на 25 април и 2:1 на 26 септември.

Греъм Кери се превърна в седмия различен голмайстор за ЦСКА в първенството. От началото на кампанията за "червените" се разписаха още Матей, Кайседо, Юга, Бай, Йомов и Мазику, пише "Тема Спорт".