Владимир Манчев е вече част от екипа на ДЮШ в ЦСКА. От утре той започва работа при "армейците" като треньор на деца до 10 годишна възраст.
"От утре ще започна работа на "Армията" като треньор на деца до 10 годишна възраст. В момента имам треньорски лиценз Б и трябва да направя едногодишен стаж преди да премина в по-висока категория. Искам да преминавам постепенно етапите в треньорската професия и затова започвам от самото начало. Децата ще тренират на игрище до стадион "Българска армия". Нормално е заниманията с малчуганите да са предимно с топка. В тази крехка възрастона група ще играят мачове на малки вратички от по седем състезатели. Сбъдна ми се първоначалната мечта да стана треньор в ДЮШ на ЦСКА. Един ден разбира се ще искам да стигна до поста треньор на мъжкия отбор на "червените". Но сега съм в началото на пътя и искам да го извървя като научавам нещата постепенно", каза един от любимците на "червените" фенове пред Sportline.bg.
Манчев: Искам да съм треньор на ЦСКА

Източник: БГНЕС/Любомир Спиров
Владо Манчев
govedoonojdvach
на 26.08.2013 в 15:53:09 #5Пътят ня Самурая - Бушидо - малки крачки към големите цели на Господаря, а т.е. ЦСКА, браво Манчев, браво Армеецо
armeiski
на 26.08.2013 в 15:49:40 #4Манчев напоследък доста коментира мачове по телевизията и прави нелоши разбори. Естествено, за треньор трябват и много други качества, както и много учене, но при всички положение заслужава да му се даде шанс. Успех!
Zin
на 26.08.2013 в 15:47:08 #3баретта, глупак си ти!!! От най глупавите
beretta
на 26.08.2013 в 15:20:49 #2за Владо не знам, ама виж, булка Манчовица как може да ги изтренира...
EnglishFootie
на 26.08.2013 в 15:08:57 #1