Кампанията по фен регистрацията на привърженици на ЦСКА от цялата страна продължава. През изминалия уикенд мобилният пункт на клуба беше в Хасково, където десетки привърженици се включиха в инициативата.
Регистрацията е задължителна стъпка за всички фенове, които желаят да закупуват билети и абонаментни карти за домакинските мачове на стадион "Българска армия".
"Хасково, благодарим!
Изминалият уикенд ни даде възможност да се срещнем с още много верни армейци, които направиха своята фен регистрация и показаха, че любовта към ЦСКА няма граници.
Благодарим на всички, които отделиха от времето си, за да бъдат част от тази инициатива.
Припомняме, че пунктът за фен регистрация в София продължава да работи с обичайното си работно време и очаква всички, които все още не са се регистрирали.
Всеки ден, без почивка - от 08:00 до 19:30 ч.
Заедно правим още една крачка към завръщането у дома", гласи съобщението от клуба.
grizzlybear1948
на 13.07.2026 в 16:42:09 #2Калояне, искаше ми се ама не съм си в Бг. Най вероятно след 10 дни като идвам в София ще си изкарам там. Иначе, съм много добре. Благодаря, че си се сетил за мен.
14_k4v_88
на 13.07.2026 в 16:29:59 #1И Куркор се сдоби, искаше вместо 10 евраС да плати с два пъпеша