Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев коментира успеха на тима си с 1:0 срещу Арда в срещата между двата тима от плейофите в efbet Лига.

Ето какво каза специалистът:

"Направихме достатъчно за трите точки. Пропиляхме първото полувреме. Може би беше по-ниска концентрацията. За мен е заслужена победата.

Да не мешаме капите... Направихме анализ бързо на първото полувреме и това даде резултат.

Така виждам нещата и така постъпвам, със смените.

Единствената чиста ситуация за Арда дойде, но много добра беше реакцията на вратаря ни. След това се стигна до логичен завършек.

Познаваме се треньорите в България. Знаем си подходите.

Благодарен съм на феновете. Приветствам ги. Феновете на Арда също ме поздравиха. Коректно беше.

Финала сега да не го мислим. Предстои възстановяване. Имаме мач в петък. Три мача имаме до финала. Има време.

Четох нещо за другия противник. Но не знам. Има си компетентни органи. Готвим се за петък.

Жеферсон го виждам всеки ден, момчето. Изпраща ви поздрави. Лека вечер".

ЦСКА победи Арда (Кърджали) в края - 1:0