Отборът на Костинброд постигна втора поредна победа, след като в отложен кръг надделя с 2:1 над дублиращия отбор на ЦСКА в двубой от Югозападната трета лига.

Точни за костинбродчани бяха Борислав Будинов в 50-ата и Теодор Милошев в 73-ата минута.

Двубоят започна с натиск на домакините, които бяха по-настоятелни в търсенето на попадение, но до такова така и не успяваха да достигнат и се оттеглиха на почивката при 0:0.

Сънищата на Трайков отприщиха народната "любов"! Феновете на ЦСКА бранят стадиона

Ето какво пишат те

Второто полувреме започна отново с натиск на костинбродчани, които упорито търсеха попадението. До него се стигна, след като в 50-ата минута капитанът Стефан Методиев нахлу в наказателното поле и бе съборен от футболист в бяло и реферът Волен Чинков посочи бялата точка.

Зад топката застана Борислав Будинов, но изстрелът му бе отразен от стража на "червените", но при добавката Будинов вече бе безпогрешен.

Столичани се опитаха да изравнят и бяха близо в 60-ата минута, но отново Галев заключи вратата си. Така се стигна до 73-ата минут Тогава след рейд Методиев нахлу в наказателното полена гостите и върна към непокрития Теодор Милошев, който не остави шансове на вратаря на дубъла на столичния тим.

По време на слънчева зима, ЦСКА продължава да въргаля снежната топка

Добрите новини не спират!

Гостуващият тим отговори в 80-ата минута, когато техен футболист проби отляво и намери в наказателното поле непокрит съотборник, който не остави шансове на Галев. До края на срещата нямаше опасности пред двете врати и така възпитаниците на старши треньора Христо Коилов се поздравиха с успеха.