Полузащитникът Дейвид Сегер, който не попада в сметките на треньорския щаб на ЦСКА, може да се завърне в родината си. Според медиите в Швеция, интерес към него проявява местния Юргорден. Те акцентират върху това, че полузащитникът отново е останал неизползвана резерва, и то в трети пореден мач - срещу Ботев Пловдив, Левски и Монтана. В средата на терена Христо Янев залага на други четирима - Панайотов, Ето"о, Скаршем и Жордао.
Както е известно, Сегер пристигна в Борисовата градина през август от шведския Йостер за сумата от 400 000 евро. Наскоро отборът изпадна от елита. Според запознати за трансфера тогава е настоял бившият изпълнителен директор Радослав Златков, който бил уплашен от фатално забавената селекция в отбора.
Първоначално "червените" са се съгласили да се разделят с играча по взаимно съгласие, но все пак има вариант той да бъде продаден за символична трансферна сума.
reddd
на 25.11.2025 в 09:25:37 #12“Мамичката ти *** мръсен да и*а в устата аз да и*а“ – изпсува бясно Костадин в страничното огледало, където една безлична корса се беше залепила зад каросерията на камиона му. Движеше се зад него вече 10-тина километра, но той не я пускаше да го изпревари. „Ай сиктир“ – продължи, гледайки гневно ту в огледалото, ту към завоите отпред. След поредния десен завой напред се ширна дълга пуста права със сякаш безкрайна прекъсната линия. Веднага погледна в огледалото, и видя цялата муцунка на корсата, изравнена с последния му ред гуми. За части от секундата успя да потисне желанието да кривне вляво и да изхвърли тоя боклук от пътя. Караше с лимита, а не му се плащаха глоби – иначе и тая права със сигурност нямаше да му е достатъчна на оня „състезател“. Отвори страничния прозорец, и се приготви да каже на тъпанара за какво става въпрос. Вече почти изравнени, успя да види шофьора – доста едър, неприятно изглеждащ потен селяндур. „Тоя пък как се побра в тая смотана корса“, помисли си през стиснати зъби, затвори прозореца и впери поглед напред. Корсата се изгуби в далечината, а Костадин отвори топа на телефона си и го рефрешна. Имаше нужда да си изкара яда на някого по-подходящ за тая цел. До следващата спирка, където беше планирал да си удари една бърза на снимката на Кристиянчето, оставаха повече от 50 км, а той кипеше от енергия. Когато трафикът беше по-спокоен, както в момента, можеше да чете и пише, докато шофира. Имаше много стаж зад волана, не робуваше на тъпи предразсъдъци. А и така убиваше скуката. Влезе във форума както обикновено с взлом, както обичаше да се изразява, и като тазманийски дявол овърша главната статия. Докато останалите се усетят, вече беше изпълнил първата страница със собствените си коментари, в типичния си шеговито – закачлив, добронамерено циничен стил, който всички в сайта обожаваха. Без него форумът беше доста умрял, и Костадин си знаеше, че той е главната движеща сила. Беше сигурен, че и Кристиянчето го знаеше, а също така и че тя си архивираше неговите постове, и си ги препрочиташе постоянно. Възприемаше се като весел добряк, но не си оставяше магарето в калта. Ако е необходимо, целият форум можеше да му лигави макарите – нямаше проблем да ги качи на кокосовия, стига да му се направят. От време на време се замисляше дали това не е педалско. Но, както всеки нормален човек знае, *** си само ако теб те и*ът, и ти лапаш – ако ти и*еш, и ти лигавят уя, ти си алфа-мъж, без значение от броя телесни дупки на лигавещия. Мачкаше ги наред, затова всички му се мазнеха, и никой не смееше копче да му каже. А ако някой се излъжеше – съжаляваше. На всяка негова дума Костадин изстрелваше по 4-5 брутално затапящи поста. После се сещаше нещо още по-оригинално, най-вече за майката на отсрещния, или какво онзи ще прави на кокосовия му (тези винаги бяха черешката на тортата) и изстрелваше още 2-3. Но най-важното – последната дума беше винаги негова. Всички в един момент се отказваха. Комплексирани льольовци. Мощен клаксон прекъсна реда на мислите му. Погледна в огледалото, и видя черна с-класа да се изстрелва в лявата лента. Стисна с две ръце волана, намали, и отново впери поглед напред. В този момент обработеното му периферийно зрение регистрира рус оттенък. Погленда плахо наляво, и видя изпипана, доста класна мадама зад волана. Направи бърз оглед, за да се увери, че няма други в мерцедеса, даде газ („е*ал съм ти глобата“), отвори прозореца, показа се почти през кръста и даде воля на чувствата си: - Кво свириш ма, кyрвооооооо, да ми лапаш уя!!! – и я изгледа с поглед, от който не беше много сигурен дали дамата първо ще се насeре, или ще се подмокри. Същевременно наду бракувания корабен клаксон, който беше забърсал чрез един познат от БМФ, и който с гордост използваше да стресира наглеците по пътя. В този момент зад с-класата като от нищото се залепи черна г-класа. Тъмните прозорци се отвориха, и се видяха трима типа, на които сигурно и ударната група на София-Запад щеше да направи учтиво път. Почнаха да крещят на Костадин и да му сочат да отбие. Кръвта забушува в ушите му, не чуваше какво викат, но намеренията им бяха ясни. Махна извинително с ръка и смотолеви нещо – все едно ще го чуят – и продължи да кара несигурно напред. Г-класата го изпревари, като веднага последва брейк-чек. Вече го очакваше, и дори не му мина през акъла да даде газ. Скочи на спирачките, мутрите отпред му отпуснаха малко буфер, и благодарение на рефлексите си успя да спре на 20 см от бронята. Усети, че малко се е поизпуснал в гащите.
Тунчо
на 25.11.2025 в 09:08:48 #11Не знам по какъв начин темата за този шведски параолимпиец е отворила друга тема...тази за времената когато имахме български футболисти в български отбори.Отвори се и дума за Гунди...Уважение за това,че фигурира в екипа на армейския тим,но и за стандарта на говедата бе по скоро посредствен футболист.Това,че Милан го искали....говедата съветвам да не се излагат с такива глупости.Смешното в случая е,че самите говеда по това време не го искаха.Аз мач на Левски и гунди извън дербитата с ЦСКА,национала и някое и друго тяхно участие в европа като цяло не съм гледал,но най малкото което мога да кажа за Гунди е че бе много чуплив футболист.Тоя му статут на супер легенда дойде от Солаков и някой кадри на БКП,както и от ранната му гибел.Ако говедата са честни и без да издребняваме с игра и позиция,най големите им таланти бяха Соколов и Гибона.Лично за мен като армеец,бих искал Павел Панов,Кольо Котков и Киро Ивков в тогавашния армейски тим.Притеснителен от говеда беше и един тип Миланов...не му помня първото име. Определено най заслужилата им легенда е Насо.Ако включим Ники Илиев в класацията Гунди спокойно може да излезе и извън десетката на собственния си клуб(не броя времето му в Ботев).
n-a-chx8TkqA
на 25.11.2025 в 08:20:44 #10Аз говоря за футболните отбори, може би само Малмьо правят изключение, не че знам - логично е, на самите клубове политиката им е да произвеждат и продават
n-a-chx8TkqA
на 25.11.2025 в 08:12:54 #9А при Сегер проблемът е заплатата, в Швеция не дават такива заплати, а и данъците са много високи, така че пак ще има драми
n-a-chx8TkqA
на 25.11.2025 в 08:09:12 #8АнатолиЙ, това което си написал, се касае за ТЕБ - 100%.
evgeni-mihov
на 25.11.2025 в 06:52:54 #7Много ми е интересно дето се дърляте Гунди ли е по-велик или Ицо Ст. Те са футболисти от различни епохи и няма база са сравнение. Освен на външен вид, където Гунди печели. (Тук добавям, че уважавам Аспарухов като футболист). Но ако искаме да сравняваме по футболни параметри, а не по външен вид и характер трябва да сложим на кантара Гунди и Жеков. Всеки непредубеден след като прочете футболните статистики ще забележи огромното превъзходство по всички показатели на Жеков. Нооо,,, легендите и митовете надделяват. Няма да влизам в диалог.
gychopopov
на 25.11.2025 в 06:27:50 #6нешо, има на майкя ти потката...пoмияp!
нешо
на 25.11.2025 в 06:24:42 #5Каквито и лъжи да има за Стоичков постиженията му говорят за него.Златна топка ,Златна обувка голмайстор на Световното първенство, избран в идеалния отбор на Световното първенство. Многократен шампион на Испания ,печелил ШЛ,четвърти на СП с България. Гунди какво има-гол в приятелски мач.
gychopopov
на 25.11.2025 в 06:17:52 #4Аналболи, гледай видеото на Ван Щрудела за Стоичков, да видиш колко лъжи има!
anatoli-iliev
на 25.11.2025 в 06:14:50 #3Още нещо , снощи гледах видеото с един "майстор " на тестените продукти -Янсен Ван Щрудел !! Човекът си прави майтап с кой ли не ....а видеото е .."МИЛАН ИСКА ГУНДИ! НА ВСЯКА ЦЕНА!" !! Мисля , че почти всички се хванаха за корема от смях защото той размаза МЕГА ГОВЕДОПРОДУКЦИЯТА ....която аз нарекох по кратко -ПАЧАВРА филмът !! По интересното , че използва лично доказателство / проведен личен разговор със Сандро Мацола / относно така наречената звезда Гундьо , прави на пух и прах пишман режисьорчетата онези двамката лилипутки с общ ръст 148 сантиметра !! На всички ни е ясно що за простотия е сътворена !! Но се замислих ....аджиба в какъв свят живеят тези , как мислят докъде ще ги докарат комплексите им !!??? Комплексираният е човек който няма самочувствие , живее в нереален свят и желанията и мИчтите ги приема за даденост и то ....само за него /тях/ !! ООт такъв трябва да се оглеждаш, да внимаваш защото той е много отмъстителен !! Казвам това защото още не мога да повярвам в казаното от Херо !! Много е тъжно ....но здраво симптоматично !! Пак му пожелавам здраве и браво на него , че се пребори с болестта !! Но как ще го свържете това с факта , че един от първите подали му ръка беше ФК ЦСКА и видни червени футболисти и ти сега ....първи мач и не си подбираш словесният арсенал !! Да беше някоя мацка като тази герберка Рая Назарян и нейният английски та да кажеш ...от този език не разбира ама от френския и особенно с възбуждаща артикулация на буквичката "О" разбира ....прощавам и... и още как ще застана зад нея.....??? Голям срам ХЕРО ....да си жив и здрав !! А иначе това Райчето му търся телефона ...плащам за пълна програма с удоволствие !! Странни субекти ....!!?? Това не се отнася за хората ....тоест за вас АРМЕЙЦИ !!! В това ни е силата , че не сме комплексирани !!
anatoli-iliev
на 25.11.2025 в 06:07:42 #2Продавайте го немедленно !! Къде да дойда да помагам в товаренето - имам количка, ако трябва и чували и ....ареееее обратно в Пеерастия !!
reddd
на 25.11.2025 в 05:58:25 #1Колко пари ще ни искат, за да го вземат?