Талантът на ЦСКА - Кирил Десподов коментира предстоящия реванш за Купата на България с Левски, както и тазвечершното равенство 1:1 с Берое.

Берое и ЦСКА завършиха наравно 1:1

Берое се съвзе след боя от Лудогорец, измъкна важна точка от ЦСКА

Доста здрава битка оформиха двата отбора в Стара Загора

"Според мен имаше едно равностойно първо полувреме, но през второто ЦСКА игра за победа, като диктуваше събитията, докато Берое се прибра и разчиташе на контраатака, за да се опита да ни изненада. Заслужавахме да победим. При нашия гол имаше страхотен удар на Александър Георгиев и феноменален завършек на Станислав Манолев. Този мач с Берое не трябваше да бъде подценяван. Сигурен съм, че нито един футболист не е подценил мача. Това се видя през второто полувреме.

Стамен Белчев коментира шансовете на ЦСКА за титлата

"Червените" вече изостават на десет точки от Лудогорец

Ясно е, че двубоят с Левски е по-важен, а сега се оказва изключително важен за нас. Не искам да си помислям, че можем да останем от двата стола на земята. Аз вярвам, че ще успеем да победим Левски", коментира Десподов в студиото на "Диема спорт".

Манолев: Битката за титлата почти приключи

"Не съм много радостен от попадението ми"