Кирил Десподов отбеляза две попадения за младежкия национален отбор, в квалификацията със Словения. Той бе точен за 2:0, а оформи и крайното 3:0 след 60-метров пробив и удар между краката на вратаря в 82-ата минута.

"Винаги се пазя за последните 15 минути, за да имам сили. Тогава имам възможност да надбягвам другите и се старая да го правя.

Снимка 347698

Към края на мача със Словения вече не помагах много в защита точно защото знаех, че ще ни оставят пространства и трябва да съм готов да ги надбягам. Усетил съм ги нещата явно, щом вкарах гол.

Мотивиран съм да играя за всяка национална селекция. Искам да помагам навсякъде. Но се чувствам готов да стана част от представителния ни отбор за постоянно", загатна Десподов.