Халфът Марселино Кареасо изплаши сериозно спортно-техническия щаб на ЦСКА. Колумбиецът с венецуелски паспорт напусна терена принудително четвърт час след началото на втората част. Той се строполи на тревата след съприкосновение с противников футболист при атаката, чрез която Ботев (Враца) направи резултата 4:1. Така и не стана ясно какъв е проблемът, който изпитва Кареасо, като днес се очаква да има повече информация за състоянието му.

ЦСКА - Ботев (Враца) 5:1 в мач от efbet Лига

ЦСКА разби Ботев (Враца) и диша във врата на Лудогорец преди старта на плейофите

"Армейците" не оставиха съмнение кой е по-класният отбор

Тобиас Хайнц също се държеше за крака при напускането си на терена, но при него няма поводи за притеснение.

В следващия си двубой ЦСКА посреща Черно море в понеделник от 18:00 часа. Срещата със сигурност ще пропусне капитанът Юрген Матей, който ще изтърпи втория мач от своето наказание за 9 натрупани жълти картона. В състава пък ще се завърне вратарят Густаво Бусато, а се очаква това да направят и Браян Морено и Амос Юга, пропуснали последните два двубоя заради травми.