Лятното попълнение на ЦСКА- Иван Дюлгеров - започна като титуляр и записа пълни 90 минути в първите два официални мача на тима за новия сезон. Въпреки това обаче националният вратар на България все още продължава да чака първото си спасяване за "червените".

В дебюта му за "армейците" бе инкасирана загуба с 0:1 от Лудогорец в Разград, а както е известно, "орлите" не успяха да отправят нито един точен удар по посока на неговата врата. Успехът им дойде след автогол на Християн Петров, който с лош опит да изчисти остро центриране в печалта не остави никакви шансове на Дюлгеров за реакция.

В събота срещу Хебър "червените" също почти през целия двубой не допуснаха точен удар към варненския страж, но това се промени в 83-ата минута, когато Макни разпечата неговата врата. За това попадение също няма как да се търси каквато и да е вина на Дюлгеров, тъй като диагоналният удар беше много прецизен и от близка дистанция.

Въпреки това остава любопитно, че вратарят ще започне трети мач под рамката на ЦСКА, без все още да е направил и едно спасяване за тима. Както е известно, гостуването на Спартак Варна ще е и последният двубой от наказанието на Густаво Бусато, след което двамата ще влязат в здрава битка за титулярното място, пише "Тема спорт".