Старши треньорът на ЦСКА - Христо Янев, коментира тежката загуба с 0:4 от Полесие Житомир в приятелска среща. Специалистът е убеден, че отборът по най-бързия начин трябва да смени подхода и начина си на мислене.
"Изводите ще ги направим, след като изгледаме мача. Подходът беше коренно различен от двата отбора. Ние подходихме като контрола, а те като битка. Ние им помогнахме за три от четирите гола. Това е нещо, което може да ни послужи за следващите мачове.
Нормално е да са уморени и бавни, несигурни. Не можа да оправдая отношението на отбора. Трябва да по най-бързия начин да сменим начина си на мислене и да сменим подхода. Натоварваме играчите много сериозно, но това не е оправдание за поведението ни на игра.
Доволен съм от младите ни футболисти, показват голямо старание. Всички в отбора ги приемаме по добър начин. Знаем, че преотстъпените са играчи с качества и се надяваме да помогнат ЦСКА да бъде по-добър.
Всички знаем за качествата на Стефано Сенси. Доволен съм от неговото привличане. Надявам се опитът му да ни бъде много полезен, както във футболно отношение, така и за нещата, които правим като работа. Надявам се бързо да го вкараме във форма, за да усети отбора по най-добрия начин", сподели Янев.
anatoli-iliev-6pIepogL
на 24.06.2026 в 22:35:08 #5Къде е играта ....къде за една година видя те стил....творчество !?? Ето пак за тоя Лапнимухов ще кажа ....цяла година това копеленце ме караше да пия хапчета при връщане на топката към него !! Питам защо бе ...байновото чакаш до последната секунда ....и ето днес ....бомбата гръмна но за късмет не му вкараха гол....и питам къде си беее тренер смотан....аз този с шамари още при първото провинение щях да го откажа !!? Къде си бее...треньор ли си или лукова глава ?? Симолията лека му пръст щеше пиян морков да го направи !!
kurzelefski
на 24.06.2026 в 21:55:35 #4Янев… ти си пълен таша.к…. махай се докато е време…
anatoli-iliev-6pIepogL
на 24.06.2026 в 21:51:38 #3ТРАГЕДИЯ ....тове е след теб !!
pripoland
на 24.06.2026 в 21:46:51 #2Казанлъшкия Моуриньо
don-julio
на 24.06.2026 в 21:36:25 #1Свака ти част, Майсторе
