Анализаторът на ЦСКА Християн Христов говори пред медиите след равенството с Левски (0:0) на стадион "Васил Левски". Треньорът на "червените" Стойчо Младенов не пожела да застане пред журналистите.

"Моето мнение е да не мислите, че Стойчо Младенов има нещо против вас, просто това е негово решение. Първото полувреме беше доста трудно. Тежки условия за игра и за двата отбора. След заслужения червен картон за съперника, нашият отбор доминираше. Създадохме още три 100-процентови голови положения. За съжаление не вкарахме, но това е футболът.

Според мен нямаше условия за игра първото полувреме. Двата отбора можеха да покажат по-качествен футбол. През второто полувреме тотално доминирахме. Изискванията на треньора футболистите ги направиха. Завършващият пас беше перфектен, както при Йомов, така и при Яник. Липсваше ни концентрация в завършващата фаза в атаката, но така е във футбола. За нас са загубени две точки. След червения картон на съперника показахме, че заслужаваме трите точки.

Случва се и в другите първенства в Европа. Футболистите се стараха и направиха всичко, което искаше треньорът. Беше показателно. Не, вярвам, че напрежението идва в повече. Ние сме ЦСКА. Мисля, че всички хора в отбора работят под напрежение с удоволствие. Ние го искаме това напрежение. Искаме да радваме нашите фенове. Даже обичаме напрежението", каза Христов.

Стойчо Младенов: Имахме 300%-ови ситуации, но критериите на съдията бяха различни