Фаетон! Централният нападател Матис Фаетон имаше шанс да се превърне в герой за своя отбор. Таранът получи пас пред малкото наказателно поле, обърна се и стреля, предизвиквайки рутинна намеса на Петър Дебърлиев.

75′

Георги Николов си изкара жълт картон.

74′

Претенции за дузпа от страна на Хебър, които остават неудовлетворени от главния съдия Станимир Тренчев.

Снимка 626477

Източник: startphoto.bg

73′

Жълт картон за Сейни Санянг.

72′

Стилиян Тисовски напуска игра, за да се появи Богомил Божуркин.

67′

Джонатан Линдсет е заменен от Mайкъл Естрада.

67′

Марк-Емилио Папазов отстъпва мястото си на Станислав Шопов.

67′

Край на мача и за Християн Петров, тъй като е заменен от Мено Кох.

Снимка 626475

61′

Николас Пенев е заменен от Атанас Кабов.

55′

Mарк-Емилио Папазов не спира да тормози тима от Пазарджик. 19-годишният играч надбяга отбраната в зелено, след което неуспешно пробва да се разпише. В следващата атака пък дебютанта в днешния сблъсък Матиас Фаетон с мощен снаряд не успя да порази вратата на Петър Дебърлиев.

51′

Стилиян Тисовски е официално предупреден.

46′

Саша Илич извършва смяна на почивката. Матиас Фаетон влиза на мястото на Жираир Шагоян.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

41′

Грешка в състава на Хебър можеше да донесе гол за ЦСКА. След лошо изчистване, топката попадна в Амос Юга, а той отправи хубав удар, профучал покрай гредата.

35′
Снимка 626473

25′

Оживление в редиците на "армейците". Бившият играч на домакините Марк-Емилио Папазов умело се пласира на точката на дузпата, когато след центриране на Асен Дончев, нападателят надскочи персоналния си пазач, за да нанесе корав изстрел, спасен от стража Петър Дебърлиев.

21′

Шанс! Червените продължават да стават все по-настоятелни в търсене на откриващо попадение. Едно от новите попълнение на столичния гранд Сейни Санянг овладя подаване в наказателното поле, комбинира с Тобиас Хайнц, който стреля, но ударът му бе блокиран.

15′

Владеене на топката: Хебър: 32%, ЦСКА: 68%

10′
Снимка 626472

5′

Пропуск! Гостите стартираха по-уверено срещата и установиха натиск над опонента си още в първите минути. Офанзивният играч Жираир Шагоян изведе на стрелкова позиция своя съотборник Тобиас Хайнц, чийто удар премина опасно покрай вратата.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1. Петър Дебърлиев (в) 1. Густаво Бусато (в)
Любослав Пенев Саша Илич
32. Матвей Игонен (в) 25. Димитър Евтимов (в)
23. Сашо Лебанов 11. Матиас Фаетон

Отборът на ЦСКА стартира битката за жадуваната 32-а титла на България с гостуване на амбициозния тим на Хебър в Пазарджик.

Двубоят е днес от 21,00 часа, а двубоят е специален за домакините, тъй като ще се играе на изкуствено осветление, което се случва за първи път.

През миналия сезон ЦСКА остана на точка от първото място, отишло за 12-и път в ръцете на Лудогорец, но през тази кампания се надява да наруши т.нар. хегемония. Основания за това има повече от достатъчно.

Спрягат легендата на ЦСКА Любо Пенев за наследник на Петев

В Разград се чудят как да излязат от положението

На "Българска армия" задържаха основни футболисти и привлякоха силни нови попълнения. Затова победата днес за момчетата на Саша Илич ще е повече от желана, за да афишират своите амбиции още в началото на шампионата.

ЦСКА със съобщение за звездата си Хайнц

Празнува днес

От новите в селекцията на ЦСКА единствено Данило Асприля останa извън сметките на Саша Илич заради проблеми с работната си виза. Сръбският специалист няма да може да разчита още на наказаните Дюкенс Назон, Тибо Вион и Иван Турицов, както и на контузения Юрген Матей.

През миналия сезон Хебър едва оцеля, като това се случи след идването на легендата на ЦСКА Любослав Пенев и екипа му в Пазарджик. С работата си той си заслужи нов договор и ще води тима и през настоящата кампания. Ел Голеадор до последно няма да знае дали ще може да разчита на Матвей Игонен и Жоае Сеско.

Последният мач между ЦСКА и Хебър в Пазарджик завърши с разгромна победа на столичани с 4:0.