Генералният секретар на БОК – Белчо Горанов, гостува в предаването "Тази сутрин" по bTV. Горанов беше поканен, за да даде повече разяснения около скандала с футболиста на ЦСКА Костадин Стоянов.
Както е известно, националът беше хванат с употреба на забранено вещество за мача с Левски (1:0). И двете му проби са положителни. Днес, в 13.30 часа, ръководството на "червените" ще направи официално изявление по случая.
"Наказанието на Коста Стоянов ще стане ясно след около 20 дни, но според мен всички побързаха да опетнят името му. Комисията, която ще гледа случая му, е съставена от 9 члена, като в нея влизат юристи и лекари. Наказанието може да бъде обжалвано пред българския спортен арбитраж", призна генералният секретар на БОК.
"Санкциите могат да бъдат от спиране на състезателните права за две години до само устна забележка. Комисията обаче първо трябва да се запознае по-подробно със случая. Пак казвам, наказанието може да е 3 месеца, 6 месеца или 2 години, но не желая да говоря от името на комисията."
"Вследствие резултатите от антидопинговата лаборатория в Атина, на играча ще му бъде съставено досие, което ще бъде изпратено на БОК. На национално ниво нашата лаборатория предстои да бъде лицензирана, но за целта трябва да прави по 2 хиляди допинг теста на година. Това обхваща каймака на българския спорт, но по принцип нещата са избираеми."
El Marcone
на 22.12.2011 в 12:50:33 #18123. nikipiki Докторът на отбора си е признал, че давал добавката на целия отбор. Докторът на ЦСКА се призна за виновен ------------------------------------------------- Кольо, само не разбрахме, това как 'оправя' нещата

El Marcone
на 22.12.2011 в 12:38:36 #17Скандалът се разраства - още играчи на ЦСКА могат да "изгорят" за допинг -------------------------------------------------
Свинете трябва спешно да се ваксинират
От този сироп за кашлица..... 
El Marcone
на 22.12.2011 в 12:32:59 #16Лецко, в мазето имам 2 стари джанти и шейна" Чук и Гек".Мини довечера да ги вземеш
.Нека бъдем добри към малцинствата.Все пак иде Коледа 
пиргос
на 22.12.2011 в 12:28:27 #15http://football.sportal.bg/news.php?news=341371
платини-менте,боби шкембе,румен орка и тоше секретарката също яли замърсена храна
или пили сиропче за кашлица
дееба дрогираните свини,дуци е.ба майката на свинята

Grandos
на 22.12.2011 в 12:25:21 #14Ха честит ви първи сняг и първи гол на Барби във Висшата лига.
skota
на 22.12.2011 в 12:05:11 #13а той малоумника седнал на друг компютър, дето някой по-умен от него избрал опция "Най-старите отдолу".
Или пък, НЕВОЛНО и без да разбере, го е антиснал сам на своя...

Leci 11
на 22.12.2011 в 11:55:31 #12Как са разкрили панелния комплексар Груха! Тази мишка по душа с отвратително тлъсто телце и жалка физиономия..

skota
на 22.12.2011 в 11:53:38 #11Номинирам днешното уникално изказане на Мориентес (под друга статия) за идиотщина на годината във форума: Цитат: 9. Morientes | 22.12.2011 00:12 Топспорт оправили сте най после номерацията на мненията... Сега вече като влизаме в статията няма да ни посреща мнението на Неуката лайнарчето, а ще гледаме последните актуални мнения.. muhihihihi Преди и 200 мнения да има, като влезеш винаги гледаш първия разписал се олигофрен.. ____________________________________________________ Нямам думи, може ли да има толко прост народ...Някой да има нещо против номинацията, или да връчваме Златния Скункс на нещастника ??

веселяк
на 22.12.2011 в 11:35:42 #10Говедата точно се бяха освежили от ''финансовия поток на ВТБ'' ....
....И ХОП ФЕНОМЕНАЛЕН ГОЛ НА БЕРБАТОВ РАЗБИ КРЕХКАТА ИМ ПСИХИКА...

веселяк
на 22.12.2011 в 11:23:21 #9РУУНИ, ГИГС, ЕВРА,ВАЛЕНСИЯ, КАРИК ..... ПОЗДРАВЯВАТ БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛИСТ ПРЕД ПОГЛЕДА НА МИЛИОНИ ЗРИТЕЛИ ОТ ЦЯЛ СВЯТ......
...а кой прегръща Нуки ''Арсенала'' от втора турска, кой ,кой....и то на ''тъмно'' естествено... ....
БАКЛАВА ПРОСТА ОТГОВАРЯЙ БЪРЗО...

Grandos
на 22.12.2011 в 10:39:19 #8Мръсни свине, знаех, че сте гейове и наркомани (Русия и Караджата), а сега излиза, че и с допинг сте печелили жалките си точици. Пфу! И въпреки допинга и шмъркането пак не успяхте да спечелите поне веднъж предпоследното място в Лигата. Смешни свине....
govedoonojdvach
на 22.12.2011 в 10:05:57 #7Говедата освирепяха! Поклон пред Брилянтния Бербатов

centurion
на 22.12.2011 в 09:39:47 #61.Мариян Огнянов - 2,55 промила 2. Юсеф Рабех - 2,04 промила 3. Лъчезар Балтанов - 2 промила 4. Гара Дембеле - 1,64 промила 5. Божидар Митрев - 1,36 промила 6. Ричард Еромоигбе - 0,9 промила
Leci 11
на 22.12.2011 в 08:44:00 #5Ето ги новите лефскари - това са те! http://fakti.bg/show/25807-uzbeki-probvat-za-parvi-pat-eskalator-video
веселяк
на 22.12.2011 в 07:58:22 #4Съдбата на четиримата ямайски спринтьори - Марвин Андерсън, Йохан Блейк, Алодин Фодъргрил и Лансфорд Спенс, които дадоха положителни допинг проби за забранения препарат метилхексанамин по време на националния шампионат по лека атлетика на Ямайка, все още е неясна. .........Както е известно, провинилите се атлети бяха наказани с лишаване от състезателни права за 3 месеца от Ямайската федерация.... =================================================== ''3 месеца''
...освен ако нащ'е комисии не са по-католици от ПонтиФеса...

веселяк
на 22.12.2011 в 07:55:59 #3''Коло Туре бе наказан за 6 месеца.''
веселяк
на 22.12.2011 в 07:54:00 #2С метилхексанамин беше уличен футболистът на “Манчестър Сити” Коло Туре. Защитникът вземал от хапчетата за отслабване на жена си. ====================================================
веселяк
на 22.12.2011 в 07:53:12 #1Мнозина горят заради метилхексанамин Мнозина са спортистите, наказани за употреба на метилхексанамин. За първи път той е влязъл в графата допинг, след като е използван от петима ямайски атлети през 2009 г. През 2010-а от златния си медал от игрите на Британската общност бе лишена нигерийката Дамола Осайеми. В черния списък са още двама португалски колоездачи, двама южноафрикански ръгбисти, както и баскетболист от “Ираклис”. Това са част от случаите, последният е с руски състезател по триатлон, който е лишен от права за 2 г. Метилхексанамин се появява за първи път през 1971 г. под името фортан. Използва се в капки за нос и сироп за кашлица. През 2006-а се връща на пазара, вече като хранителна добавка. ======================================================