Турнир: Контроли Стадион: Българска армия Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА победи с 2:0 Струмска слава (Радомир)

84′

Греъм Кери опита късмета си с удар от дистанция, но изстрелът премина на сантиметри от страничния стълб

78′

ГОООЛ ЗА ЦСКА! Отборът на "армейците" получи правото да изпълни дузпа, след като Ахмедов бе повален в наказателното поле. Зад топката застана Рубен Пинто, който не сгреши и покачи за 2:0.

Снимка 465750

77′

Рубен Пинто успя да изведе в коридор Ахмед Ахмедов, нападателят от своя страна върна веднага подаването към португалеца, но той засече топката твърде неточно, пращайки я над вратата.

72′

Рафаел Енрике успя да изведе Ахмедов очи в очи с вратаря на радомирци, но изстрелът на нападателя не порази целта, стреляйки право в тялото на стража.

69′

ЦСКА получи правото да изпълни корнер, Кери центрира и Петков първоначално хвана топката, а след това я изпусна, но за негово щастие нямаше наблизо футболист на домакините и той пак улови без проблем.

67′

Божидар Чорбаджийски получи жълт картон.

63′

Още с влизането си Давидов получи шанс да стреля от средна дистанция, но ударът му бе право в ръцете на вратаря на Струмска слава.

62′

ЦСКА направи 6 смени - Чорбаджийски, Енрике, Давидов, Жеферсон, Кери и Ахмедов влязоха на мястото на Мазику, Соу, Малинов, Евандро, Занев и Белтраме

56′

Едвин Джеси отстъпи мястото си на Вив-Соломон Отабор.

Снимка 465774

50′

СТРАХОТЕН ПРОПУСК НА АЛИ СОУ! "Армейците" направиха многоходова атака с пасове с по едно докосване, в което Кристиян Малинов изведе Соу на перфектна позиция, той се освободи от защитник , но идарът му към вратата бе твърде несериозно и мина встрани.

Снимка 465747

46′

На почивката ЦСКА извърши смяна - Рубен Пинто влезе на мястото на Валентин Антов.

46′

Черниаускас ще започне второто полувреме на мястото на Бусато.

45′

СТАРТ НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

ГООЛ ЗА ЦСКА! "Армейците" повеждат в резултата точно в края на полувремето, след като новото попълнение на отбора Стефано Белтраме успя да се разпише. Топката стигна до него след рикошет, а той бе на правилното място в наказателното поле, където с премерен удар откри резултата.

Снимка 465773

43′

Иван Турциов се контузи и бе заменен от Жанио Бикел

40′

Гостите от Струмска слава успяха да разиграят добре в центъра и подадоха към Хуан Асате, който от своя страна центрира в наказатленото поле, но там нямаше играч на гостите, който да засече

36′

ЦСКА пораздвижи играта, а Джеси и Евандро си смениха местата на крилата. Джеси се възползва от пас на Мазику и стреля, но Петков отрази удара му.

34′

НЕВЕРОЯТЕН ПРОПУСК! Петър Занев изпълни фаула и качи топката на главата на Али Соу, който насочи коженото кълбо към далечната греда, но ударът му излезе в аут.

33′

Грубо нарушение на Димитър Буров, което му носи жълт картон.

29′

Жълт каротн и за Кристиян Малинов.

29′

Жълт картон за Борислав Николов, след спречкване с Кристиян Малинов.

20′

Първият изстрел по посока двете врати е факт. Валентин Антов получи шанс да стреля към вратата на радомирци, но той го направи твърде неточно, пращайки топката високо в аут.

19′

Добър шанс за ЦСКА! Али Соу бе изведен на стрелкова позиция, той от своя страна излъга защитник, но не успя да отправи хубав удар към вратата.

16′

ЦСКА получи правото да изпълни фаул от границата на наказателно поле, почти до аутлинията. От центрирането обаче не последва нищо опасно за гостите.

12′

Първият корнер е в актива на ЦСКА. Белтраме изпълни, но вратарят на радомирци Петков боксира

10′

Първите 10 минути не се случи нищо интересно на терена, като през повечето време ЦСКА владее топката и се пробва да пробие през гъстата отбрана на Струмска слава

2′

Али Соу открадна топката и навлезе в наказателно поле, където обаче бе спрян чисто.

1′

6. Рубен Пинто

Отборът на ЦСКА излиза днес в последната си контрола преди подновяването на българското първенство. "Армейците" ще премерят сили със Струмска слава (Радомир). Двубоят е от 14:45ч., а входът за зрителите е свободен. Преди срещата ще бъде официалното представяне на отбора.

Снимка 465745

Приятелският мач ще бъде излъчен директно посредством канала на "червените" в Youtube, както и на официалния сайт на клуба.

Тимът на Милош Крушчич е в серия от 5 поредни двубоя без реализиран гол, след като по време на лагера си в Испания допусна 4 поражения и стигна до едно равенство при голова разлика 0:11. Днес "армейците" ще опитат да променят тази статистика.

Крушчич запазва поста си дори при загуба от Левски

Информацията е на Novsport.com

Под въпрос за днешната проверка са Тиаго Родригес, Раул Албентоса и Томи Юрич, които през седмицата не тренираха заради леки контузии.

Освен това, преди днешния двубой ще бъдат връчени награди на привърженици на отбора, които гласуваха за анкетите за Играч на полусезона и Гол на полусезона. Кристиян Малинов спечели първия приз, а за най-красив гол бе отличен Евандро с попадението си срещу Осиек. По един от участниците в двете анкети ще бъде награден от ЦСКА с комплект артикули на тима. Феновете, които ще получат своите подаръци са Маргарит Данев и Атанас Топалов.

Снимка 465749

Източник: cska.bg

Първенството се подновява следващият уикенд, а ЦСКА ще срещне вечния си съперник Левски.