Турнир: Контроли Стадион: Зрители:
90′

Край на мача. Победа за ЦСКА-София.

86′

И Интер, и ЦСКА-София включиха на терена почти всички състезатели, които бяха посочили в тимовите си листи преди старта на мача.

85′

Тежките сблъсъци по цялата дължина на терена зачестиха.

71′

Малинов заменя Йорданов.

70′

Няколко поредни акции на Интер, чрез Йоветич и Икарди, но гол така и не пада.

69′

Оспорвана битка по цялата дължина на терена през вторите 45 минути.

59′

Аясс влиза на мястото на Виана.

56′

Йорданов е заменен от Десподов.

55′

Преслав Йорданов бележи за 2:1 за ЦСКА-София! "Червените" отново излизат напред в резултата!

49′

Преслав Йорданов се опитва да прехвърли вратаря на съперника, но не успява.

46′

Част от звездите на Интер, които не взеха участие в първото полувреме от мача, са вече на терена. Включително и Мауро Икарди.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45′

Почивка.

44′

Марин заменя принудително Дюлгеров, който при едно от скачанията си, падна лошо и контузи глезена си.

43′

Поредно добро спасяване от страна на Китанов.

37′

Христо Янев привлича погледите върху себе си, заради непрестанните напътствия, които дава на състезателите си.

34′

Официално предупреждение и за Нунеш, заради симулация.

32′

Жълт картон за Перес.

31′

Китанов спасява дузпата, изпълнена от Пинамонти!

30′

Дузпа за Интер!

24′

Удар на Маламов среща страничната греда! ЦСКА-София беше доста близо до второто си попадение в срещата.

14′

Паласио изравнява резултата - 1:1!

12′
11′

Опасен шут на Паласио. Резултатът се запазва, след като кълбото не намира вратата на Китанов.

10′

Нунеш открива резултата! 1:0 за ЦСКА-София!

7′

Опасна акция за ЦСКА-София. Гол за българския тим така и не пада. Удар на Галчев минава встрани от целта.

6′

Кондогбия пробва да разстреля Китанов. Целта обаче остава непоразена.

1′

Дела Джована

ЦСКА-София и Интер ще премерят сили в приятелска среща днес. От 19:00 часа, в Рисконе ди Брунико, двата стари познайника ще се изправят един срещу друг в контролен мач.

Това ще и първият им сблъсък след епичните полуфинали за КЕШ през 1967 година.

Мачът ще бъде предаван пряко по Diema Sport, а на стадиона ще присъства голяма група фенове на ЦСКА.

ГЛЕДАЙТЕ ДВУБОЯ НА ЖИВО ТУК!

Първото полувреме премина на един дъх, като и двата състава демонстрираха доста високи обороти на игра.

Първата по-добра възможност се откри пред Галчев, който можеше да вкара за 1:0 за "червените" след само 7 минути игра.

Три минути по-късно обаче грешка нямаше, а настойчивостта на "армейците" в откриващата част от мача бе възнаградена.

След вихрена акция на столичани, Арсенио Нунеш ознаменува доброто си представяне през цялата първа част с попадение за състава си.

От българския щаб приеха доста радушно откриването на резултата, което действително бе заслужено, с оглед на показаното от двата отбора до този момент.

Още в 14-ата минута обаче Родриго Паласио върна Интер в срещата с гол за 1:1.

Десет по-късно шут на Маламов разтресе рамката на вратата на Ханданович, но след като се отклони в дясната греда, се върна обратно в игра.

След 30 минути игра, италианците получиха право да изпълнят 11-метров наказателен удар за доста спорно нарушение на Перес срещу Пинамонти.

Младокът застана зад топката от бялата точка и стреля силно, но Китанов спаси удара му!

Така резултатът се запази непроменен до почивката, въпреки настойчивостта на състезателите на домакините, които в този мач играха в бели спортни екипи.

Старши-треньорът на "червените" Христо Янев ще заложи на вратата на Георги Китанов, като е много вероятно той да остане на терена през всичките 90 минути.

В игра за ЦСКА, на даден етап от сблъсъка, ще се появи и новото попълнение Давид Симао, който направи неофициален дебют в проверката с Динамо (Киев), когато влезе в 76-ата минута.

Контролата ще е последна за "армейците" преди прибирането им в София.

На 23 юли ЦСКА ще представи новата си селекция преди мача с Удинезе на „Армията”, който започва в 18:00 часа.

Входът за проверката е свободен, а на трибуните се чакат около 10 000 зрители.