Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов е останал впечатлен от изявите на 17-годишния юноша на клуба Георги Чорбаджийски и ще вземе младока за първия подготвителен лагер на представителния тим в Турция. Талантът играе като офанзивен полузащитник и е брат на бившия капитан на тима Божидар Чорбаджийски.
Георги бе в групата на ЦСКА за домакинството срещу Рома, но не влезе в игра.
Въпреки това 17-годишният футболист тренира с представителния тим и именно на заниманията е хванал окото на Младенов.
Играчът ще има възможност да се изправи срещу батко си в контролата срещу полския Стал Миелец, която ще се проведе на 21 януари в Алания.
Vlady
на 29.12.2021 в 22:25:20 #4Големият проблем на Божидар Чорбаджийски бяха безмислените грубости, удари, ритници и свързаните с тях картони нерядко червени. Иначе не е лош защитник като цяло, може и брат му да е добър.
kanchu
на 29.12.2021 в 10:36:35 #3Така е, не може да си предубеден само по една фамилия. Друг е въпроса че Божидар е много качествен защитник за родните стандарти.
11_best
на 28.12.2021 в 13:58:49 #2Гледал съм му 2-3 мача за юношите до 17, в единия с Локо Сф токова конско яде от тренера Станев... Ако се научи да ползва физиката си, може и да излезе футболист.
Rafata
на 28.12.2021 в 11:46:31 #1Фамилия Чорбаджийски, пък и брат, това малко ме стряска… Дано не е същия некадърник, като батко си